Kızlar Neden Basketbol Oynayan Erkeklere Hayran ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

abartmayın lütfen

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Bende basketciyim :islik

tazz2

tazz2

Üye
ozaman bende basketbola başlıyom :sirit:

MrTech

MrTech

Üye
beyler bazı mesajlarınız cok sacma :dry:

bence ergenlik hormonlarının işleyişinden

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Basketbol oynayanların boyu uzun ayağı büyük olur. Ayağı buyuk olanın ******* buyuk olur derler. ( öyle bir inanıs var.) bence bu sebepten olabilir.

Heyt maşallah nerden nereye bağlamışsın :ehe Helal olsun :good:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
beyler bazı mesajlarınız cok sacma :dry:

bence ergenlik hormonlarının işleyişinden

Kesinlikle.Benzer bir kesimin neden müziği katleden 3-5 çocuğun peşinden kendilerini yırtmasını sormak gibi olmuş bu da.3 sene sonra onlar unutulur -onlarda müzik moda gibi her sene değişir- bu sefer başkaları gelir.Hepsi Disney'in oyunları.Gidip en başında saçma sapan müzikal genç dizilerini yapmasalardı bunlar olmazdı -.-

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
Benim basketbolcu olmama gerek yok. Cunku benim zaten... :d:

MrTech

MrTech

Üye

Kesinlikle.Benzer bir kesimin neden müziği katleden 3-5 çocuğun peşinden kendilerini yırtmasını sormak gibi olmuş bu da.3 sene sonra onlar unutulur -onlarda müzik moda gibi her sene değişir- bu sefer başkaları gelir.Hepsi Disney'in oyunları.Gidip en başında saçma sapan müzikal genç dizilerini yapmasalardı bunlar olmazdı -.-

Katılıyorum :good:

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
İlk aklıma geleni yazmıstım. Dusununce hata yaptığımı anladım. Bir kız boyu 155 cm olsun. (turkiye sartlarında ortalama bu seviyelde olduğunu biliyom. Neyse) basketbol oynayan arkadası 205 cm olursa aralarındaki boy farkı 50 cm olur. Yanyana dolastığını dusunun. Birde sevgisini gostermek icin opmek istese 2 3 basamak merdiven cıkması gerekir. Kızlar merdiven cıkmaya bayılıyor zaten. (yanlıs anlasılmasın kotulemek icin yazmadım.)

doctorrr

doctorrr

Üye
berk çok şanslısın hee

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
:islik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt