Kızlar aşık olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BeLLi OLmaz Bana Hep KıZLar Asık OLuo Ben OnLarı Hiç SEvmiom Cıkma TEkLifi Aldım 10 KızDAn YeminLe...!

BeLLi OLmaz Bana Hep KıZLar Asık OLuo Ben OnLarı Hiç SEvmiom Cıkma TEkLifi Aldım 10 KızDAn YeminLe...!

Bu cumle kurusunla ve yazi sekline bakarak senin 10-15 yas arasi birisi oldugun kanatine vardim.
Abicim Bizde o yaslarda oyleydik.

Tepkiler: Kingmortall

pelın_

haklı yonlerın var ama sacma bıraz

Alakayı nerden ve nasıl kuruyorsun bu şekilde anlamadım. Söylediklerinin mantıklı bir açıklaması yok. Benim tanıdığım doktor bir kız işsiz bir adamla hemde lise mezunu evlendi. Ve buna benzer birçok evlilikler, beraberlikler mevcut.

Tepkiler: buketcik ve pelın_

buketcik

Üye
ama öyle.niye aşık olmazmış olur balgibi.

Erkekler kendilerinden maddi,sosyo kültürel vs.açılarından daha alt seviyede kızlarla birlikte olabilir ama kızlar için bu durum asla geçerli değildirBirkaç istisnayla elbette ki karşılaşacaksınız bu hayatta ki işte biz bunlara gerçek aşk diyoruz

pelın_

valla bu ısın paryla falan alakası yok ınsan asık olunca gozu gormez ben ewlenırım valla

valla sonuna kadar haklısın arkadaşım

buketcik

Üye
yahu öyle saçma bişey olurmu.niye olmasın

ChavRash

Emekli Yönetici
Onlar da bir kalp, bir yürek taşıyor yahu niye aşık olmasınlar

Tepkiler: buketcik

buketcik

Üye
Onlar da bir kalp, bir yürek taşıyor yahu niye aşık olmasınlar

konuda kadınlarında sevebileceğini aşkı hissedeceğini savunan ve bunu yansıtan sayın adminimize teşekkürederiz.
Arkadaşlar kadını erkeği yok bu işin.yahu afedersiniz hayvanlar bile bir birini seviyor onlarda ilgi duyuyor.aşk yaşıyorlar bence tartışmaya kapalı bir konu bu.kadında sever aşık olur niye sevmesin.aynı can aynı organlar bizdede var .bak sinirlendim şimdi

Bu tür bir yaklaşım; kişiden kişiye değişkenlik gösteren, psikolojik bir yaklaşımdır... Konu sahibi bunu genel bir ifade ile değerlendirsede, hakikat nazarıyla kalbin onaylamadığı bir aşk söz konusu olmaz, fakat beğeni mi yoksa aşk mı iyice ayrıt etmek gerekir diye düşünüyorum.

buketcik

Üye
bence yanlış bir düşünce bu konuda sadece kalıp kısıtlanarak aşık olmaz demiş.konu açan arkadaşımız.
buna göre konu dışına çıkmadan yorum yazacak olursak niye aşık olmaz onu anlayamadım.

Yazıda '' bence erkekler aşık olurlar '' demek, kızların aşık olmadığının varsayımıdır. Burdaki ''bence'' kişilik tercihidir. Yazının sonunda ise
peki erkekler bayan kasiyerle evlenebiliyorda kızlar neden erkek kasiyerle evlenmiyor hani nerde aşk?

Şurdaki çoğul sözcükler ise, bunu bir genel bir değerlendirmeye tabi tutmuştur. Bende bu sözlerden yola çıkarak yani aşk tercih gerektirmez, bayan içinde erkek içinde bu geçerlidir. Ama aşık olmak için kalbin onaylaması gerekir kastını güttüm. Ben hayır bir kadın gidip bir çırağa aşık olmaz kastını gütmedim.. Ha bu düşüncede olan bayan var isede bunun bir psikolik yaklaşım olacağını ifade etmek istedim... Tabi buda benim şahsi düşüncem, size göre yanlış olabilir.

pelın_

kızın sana aşık olması önemli değil erkek olarak senden daha iyi bir kariyer yapmış kızla birlikte olmayı gururuna yedirebiliyorsan sıkıntı olmaz.Şahsen kendimden yüksek bir mevkideki kızla birlikte olmam yani denk olabilir ama daha yükseği olmamalı.

pelın_

sen barı yapma bu gerı kafalılık resmen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...