Kız Tavlama Kuralları (10 Adet) :) :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Kız Tavlama Kuralları (10 Adet) :) :)
1- Git tanış(Adını falan öğren Bunun En iyi arkadaşından onu öğren biraz)
2- Facebook, Twitter, telefon numarası varsa iste(Vermez ise ısrar et)
3- İlk sen yaz Merhaba ile başla nasılsın falan Fazla uzatmadan ben çıkıyorum de uydur bişiler
4- 1 hafta boyunca kendini tanıt ve onuda tanı (Eğer huyları size ters biri ise salla)
5- Ona yakın ol ama sakın kanka, kardeş ayağına gitme
6- İlk 5 kuralı yaptıktan sonra ondan biraz uzak davran sanki küsmüş gibi
7- O senle konuşmaya gelene kadar hiç birşey yapma ve sanki bir şeye üzülüyor muşsun gibi davran (Eğer kız gelmez ise salla hayır gelmez)
8- Konuşmaya geldiyse ona canının sıkkın olduğunu ve bu günlerde iyi olmadığını söyle
9- Ne oldu anlat gibi bir şey sorar ise Yok bişi pek önemli değil diyin 1-2 gün böyle devam edin Peşinizde dolanıyor ise bu, bu işin olacağının anlamı gibi bir şeydir
10- 2 Günden sonra zamanının geldiğini hissetiğiniz anda yada kızın mutlu olduğu bir anda kızı yanlız bir yere çekin ve ondan hoşlandığınızı söyleyin Ardından teklifinizi edin

Önemli Notlar:
*Cesaretiniz yok ise siz aklınızdan geçenleri söyleyin zaten gerisi geliyor
* Sakın Bağlanmayın!!!!
*Yüzüne söyleyemediğiniz şeyleri sakın telefon yada internet ortamından söylemeyin Çünkü bu sizin kendinize olan güveninizi ve kızın size olan güvenini düşürür

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve Kingmortall

Kingmortall

Kingmortall

Üye
denedim zararlı çıktım 10 kg çantayı kafama indirdi mübarek pekmezimi akıttı somuru:

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
hahahahahahahaha sana müstehak :D

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
neyse konuyu dağıtmayalım :nono:

• Beğen
Tepkiler: nazlican
varrick

varrick

Üye
Hoşuma gitti ama işe yarar mi bilinmez :oke:
:tşk:

• Beğen

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
:rica: denemek lazım :D

furkan5800

furkan5800

Üye
1- Git tanış(Adını falan öğren Bunun En iyi arkadaşından onu öğren biraz)
2- Facebook, Twitter, telefon numarası varsa iste(Vermez ise ısrar et)
3- İlk sen yaz Merhaba ile başla nasılsın falan Fazla uzatmadan ben çıkıyorum de uydur bişiler
4- 1 hafta boyunca kendini tanıt ve onuda tanı (Eğer huyları size ters biri ise salla)
5- Ona yakın ol ama sakın kanka, kardeş ayağına gitme
6- İlk 5 kuralı yaptıktan sonra ondan biraz uzak davran sanki küsmüş gibi
7- O senle konuşmaya gelene kadar hiç birşey yapma ve sanki bir şeye üzülüyor muşsun gibi davran (Eğer kız gelmez ise salla hayır gelmez)
8- Konuşmaya geldiyse ona canının sıkkın olduğunu ve bu günlerde iyi olmadığını söyle
9- Ne oldu anlat gibi bir şey sorar ise Yok bişi pek önemli değil diyin 1-2 gün böyle devam edin Peşinizde dolanıyor ise bu, bu işin olacağının anlamı gibi bir şeydir
10- 2 Günden sonra zamanının geldiğini hissetiğiniz anda yada kızın mutlu olduğu bir anda kızı yanlız bir yere çekin ve ondan hoşlandığınızı söyleyin Ardından teklifinizi edin

Önemli Notlar:
*Cesaretiniz yok ise siz aklınızdan geçenleri söyleyin zaten gerisi geliyor
* Sakın Bağlanmayın!!!!
*Yüzüne söyleyemediğiniz şeyleri sakın telefon yada internet ortamından söylemeyin Çünkü bu sizin kendinize olan güveninizi ve kızın size olan güvenini düşürür

ise yarar :D

• Beğen
The Darkman

The Darkman

Üye
Ne uğraşacağım ya... :p

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
aga pek işe yaramıyo eğer kızla ilgilenen 1.95 boyunda sarışın mavi gözlü biri varsa hiç denememek gerekiyo :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hahahahahahahah bnce yarar bi dene :D

zzaten bu yöntemi denemeye başladım dünden itibaren yakında telefonunu alırım ama şu sarı çiyan bir çekilse aramızdan :( küçükken ben de sarışındım laan :ağlarım: kumral da iyidir :P: diyesim geliyo artık :D

nazlican

Üye
    Konu Sahibi

zzaten bu yöntemi denemeye başladım dünden itibaren yakında telefonunu alırım ama şu sarı çiyan bir çekilse aramızdan :( küçükken ben de sarışındım laan :ağlarım: kumral da iyidir :P: diyesim geliyo artık :D

ooo sarı cıyanlar var yha sarı çıyanlar :D tren çarpsın emi onlara :islik biraz ağr oldu :D ama kötü sarı çıyanlara lafım :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt