kız bana kanka diyor

Sponsorlu Bağlantılar

bloorsht1

Üye
    Konu Sahibi
kız bana kanka diyor
Merhaba arkadaslar.bi tane kız var.bana kankam diyo surekli.bana (:*) isareti yolluyo surekli.ona bizim okuldaki 10 yakışıklı çocuğu yaz dedigimde benide yazdi.sizce beni seviyomu

Türe

Türe

Üye
Yaş kaç ?

Poine001

Üye
10 yakışıklı çocuk yazmışsa bu 10 tanesini de sevebileceği anlamına gelir. Çok umutlanma sen yinede

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
:* Öpüyor işte daha ne?

bloorsht1

Üye
    Konu Sahibi
Acaba sevdigi icinmj opme isaretu koyuyor yoksa arkadas olarak gördüğü için mi.yasim 15

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Acaba sevdigi icinmj opme isaretu koyuyor yoksa arkadas olarak gördüğü için mi.yasim 15

Arkadaş olduğu için beni öpen 2 kız tanıdım. İkisinde de okuldan ayrıldıkları zaman öpmüşlerdi. :ehe
Başka türlü imkan veremiyorum.. 10 erkeğin içine seni bilerek yazmıştır. Bilerek sürekli :* yapıyordur.

marist

marist

Üye
öptüyse kesin seviyor :ehe

bloorsht1

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler kardesim

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Dünyanın içine ettiniz

bloorsht1

Üye
    Konu Sahibi
Birde diyor baska cocugu seviom acaba onumu sevio

enterneoll

enterneoll

Üye
10 tanesinide seviyorsa sen o kızı bırak :D bu arada yaşın 16'yı geçmiyordur eminim

bloorsht1

Üye
    Konu Sahibi
15 yasindayim

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Hepsine yapıyordur öyle kız milletinin çoğu öyle hele bu yeni nesil.

enterneoll

enterneoll

Üye
sen o kıza hiç bulaşma zatenartık kanka olmuşsunuz bile bırak bu işin peşini...

monteboy

monteboy

Üye
bence kanka olarak devam et, gördüğüm kadarıyla o kız seni kankan olarak görüyor. sevgili olacan diye arkadaşlığınızdan olmayın, lise kankan olarak kalsın ne güzel :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
on tanesini niye sevsin:D sevdigi kisi yakisikli olmak zorunda degil durust bi sekilde cevap vermis olabilir soruna. kanka diyosa isler karisir kizdan gercekten etkilenmediysen bu isi bozma iyi kanka olabilirsiniz sevgili elbet bulursun ama gecici bi heves icin kankani kaybetme:ehe gecmiste yaptigim hatadan dolayi arkadas kal pisman olma derim

Eldaredge

Eldaredge

Üye
Sende ona panpa de ozaman saka biryana 9 rakibinden önde olmalisin fark yaratmalisin anladinmi hem bir kiz 10 erkegi ayni anda sevemez sacmalik bu :-*

nokia_belle

nokia_belle

Üye
20 yaşına geldiğin de onun adını bile unutursun emin ol.
Her gördüğün kız'a aşık olma yaşındasın zamanla alışacaksın.
Bende daha 3 yıl önce dersane zamanımda bir arkadaş-sevgili arasında kalan bir kız vardı,nerdeyse her dersane çıkışı beraber yürüyorduk birlikte bazen cafe'ye giderdik.Bir gün bunu uğurlarken hadi ben gidiyorum derken tam öpme kısmın da,yanlışlıkla mı yoksa bilerek mi bilmiyorum ama hafiften dudağıma gitmişti tabi ben devamını getirmedim o durumun anlamadım bile birden yaptığından.
sonrada eve gittiğinde aradı falan ama yine biz arkadaşız kısmında kaldım ben.
Daha ilerisi olacağını ümit emiyordum,isteklide değildim. Dersanede kız'ı beğenen hatta boş vaktini kollayan çok vardı ama o gözle bakmazdım.
O yönden bakmadığım içinde ilk önce yanımda otururdu,daha sonra bir ön sıraya geçti.
Canı sıkılmıştır herhalde dedim,ilerliyen zamanlarda diğer sınıftan bir erkekle konuştu.
Gördüğümde umursamıyordum bile ama umursamadığım için dahada delirdi.
En sonunda dayanamayıp,ne yapıyorsun sen dedi.
Biraz olsun anla falan dedi ama bende o duruma uygun olmadığım için uygun bir dille anlattım.
Günler geçti zaman geçti şimdiyse onun üzerinden çok sular geçti tabi bir gün bir yerde denk gelirsem bu kez kesin beni parçalar
Ulaşabileceği hiç bir yer olmadığından tozutmuştur.

Yani 10. kişi değil 2 kişi yazıp içinde sen olsan bile ya sadece yazı olsun diye yazmıştır yada vakit geçsin diye.
Boşa ümitlenmiş olursun,gerçekten ciddi olsa yazdığını yüzüne söylerdi devamınıda getirirdi.
Yeni nesilinde öyle bir yanı vardır yazar ama sadece yazıda olduğundan sen onun ne kadar ciddi olduğunu zor anlarsın.
Tabi bunu anlayacağın zaman da olur ama ilk önce tecrübelerinin artıp yaşının ilerlemesi lazım

Üst Alt