kız arkadaşınla öpüşmek orucu bozar mı?(yok artık) vallahi bana sordular

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Onlarda Fransız öpücüğü vermesin :D

M3L!H

M3L!H

Üye
Yuh artık....

Furkan5885

Üye
Ya okudumda kardeş face sayfa alma nerden yeni üye oldumda

bybilal

bybilal

Üye
yuh ya. Cahillikte değil bu ne bilm yanii bişe diymicem forum kurallarına aykırı nede olsa

(MALCOLM X)

(MALCOLM X)

Üye
çocuklar siz nelerle uğraşırsınız böyle yapacak o kadar önemli iş varken ne yani bu

Wawa

Wawa

Üye
Dudak dudağa öpüşürken kişiler arasında tükürük alış-verişi olduğundan dolayı öpüşmek orucu bozar.

okkankaya

okkankaya

Üye
ağzına sağlık güzel cevap olmuş

konyarapp

Üye
Bence kesinlikle bozar.İftara kadar sabredin yahu :D:D

Soraux

Soraux

Üye
Belki bozulmaz ama sevabı azalır ya hem bu nasıl soru:kop:

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:kop:

ßUr@k

ßUr@k

Üye
kardeş iftara kadar sabret sahura kadar istediğini yap :D

Progressivity

Progressivity

Üye
Dudak dudağa öpüşürken kişiler arasında tükürük alış-verişi olduğundan dolayı öpüşmek orucu bozar.

şimdi hocam ayrıntıya girersek ordan bir diğeri çıkar vay efendim biz tükürüksüz öpüştük bizim oruç nolcak der hiç gerek yok ayrıntıya uzak duracaz her türlü ramazanda elimize dilimize belimize daha bi sahip çıkacaz :d:

Allah cümlemizin aldığı abdestleri, kıldıgı namazları, tuttuğu oruçları kabul etsin tüm Müslüman aleminin Kadir Gecesi mübarek olsun :9

Yasminozz

Yasminozz

Üye
Aynen vallaa... :zuhaha:

Wawa

Wawa

Üye
şimdi hocam ayrıntıya girersek ordan bir diğeri çıkar vay efendim biz tükürüksüz öpüştük bizim oruç nolcak der hiç gerek yok ayrıntıya uzak duracaz her türlü ramazanda elimize dilimize belimize daha bi sahip çıkacaz :d:

Allah cümlemizin aldığı abdestleri, kıldıgı namazları, tuttuğu oruçları kabul etsin tüm Müslüman aleminin Kadir Gecesi mübarek olsun :9

Amin :D

PuGatorY

PuGatorY

Üye
allah ya sabır:-)

.BlueTR

.BlueTR

Üye
hort :D

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
soran adamın kafası güzel galiba :D pekte niyetliymiş anlaşılan :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
oha artık yani :D :D

Üst Alt