Kız arkadaşımın mesajlarını internetten okuyabilir miyim ?

 • 10 Mayıs 2011
 • 135029 Okunma
 • 25 Cevap

 1. başlıkta belirttiğim gibi, kız arkadaşımın mesajlarını avea sitesinden veya başka bi yerden okuma şansım var mı ? şifre falan lazım olursa alırım onlar sorun değil.
   


  Yazan: XpLoideR
  Tuba.Erva bunu beğendi.
 2. Okunabilir diye biliyorumda o kadar uğraşacağına git bi bahane uydur bak telefona:ehe
   
  rohilat63 bunu beğendi.
 3. Hiç Bi Oparatör Msj İçeriğini Kaydetmez Hadi Diyelim kaydediyo Bunu Hiç Bi Şekilde Bilemezsin (: Yani Okuyamazsın Zaten Yasal Deil (:
   
 4. Avea'ya gidersin son 1 ayda yapılan görüşmeler mesajlar çıkartırlar sana ama tabi bunu hat kimin üstüyse o kimlik ile gidip yapabilir.
   
 5. bence o islere girme sana tasviye ;)
   
 6. en iyisi sen ona bir telefon hediye et içinede casus yazılım at :D:naughty:
   
 7. haha öyle boşver o kız arkdaşı gücen önemli
   
 8. derdınz ne ya :D nıye okuyacaksın kızın msjlarını bosver okuma :D
   
 9. oku okuda yanlışa gelme sonra :d:
   
 10. Yasal olmadığı için böyle bişey yapabilceğini sanmıyorum:D
   
 11. arkadaşlar ben sorumun cevabını kendim buldum... avea online işlemlere giriş yapınca bakiye sorgulama kısmından döküman olarak görebiliyosun ama sadece hangi numaralarla konuştuğunu veya mesajlaştığını. içerik olarak görme şansınız yok... kız arkadaşımdan web şifresini istedim o da anlamadığı için verdi giriş yaptım ve bi ton başka numara ile mesajlaştığını gördüm. numaraları arayınca erkekler çıktı falan sonuç olarak kızla ayrıldık :D :P: :d:
   
  yasemin cee bunu beğendi.
 12. Bizde Deneyeliğm Bakalım kardeşim Sağoll
   
  yasemin cee bunu beğendi.
 13. bncde yani söz konusu güven meselesi arkadaşlar. bende kız arkadaşımın vodafone.com üyliği var son 6 ay icinde tarihi saatinden sanyieye kadar gösteriyor ama numarayı... .. isim ve mesaj içerği göstermiyor.. keşke gösterse :) :hmmm
   
  yasemin cee bunu beğendi.
 14. Arkadaşlar ne kadar meraklı ve saygısız olduk ? İnsanların kişisel hayatlarını ne kadar takip eder olduk ? Bu bırakın sevgiliniz olmasını eşiniz dahi olsa böyle bir hakkınız yoktur ! Hiç bir operatör mesajları göstermez ! Yasal değildir. Eğer o kadar merak ediyorsanız gidip yüzüne karşı sorun güvenmiyorsanız inanmıyorsanız da ayrılın zaten böyle işler yaptığınızı öğrendiğinde aranız açılacaktır ondan boşuna yormamış olursunuz kendinizi. Ve son birşey söyliyim bazı arkadaşlar kız arkadaşının zaten bu işlerden anlamadığını bu yoldan şifresini öğrenip online sistemden girip işte kimle konuşmuş kimle görüşmüş ancak numaraları görüyorum diyor bir kişiyi kandırarak şifresini almak veya başka niyetle alıp başka niyetle şifreyi kullanmanın dahi bir suç olduğunun farkında değiliz. Lütfen böyle boş işlerle uğraşmayın dediğim gibi güvenmiyorsanız boşuna uğraşıyorsunuz.
   
  yasemin cee bunu beğendi.
 15. şüphelendiğim şeyler vardı ona sorup kalbini kırmak istemediğim için ondan habersiz sessizce merakımı gidermek istedim ve hislerim beni yanıltmadı. yukarı anlattığım yöntem sayesinde bi ton erkekle mesajlaştığını gördüm ve ayrıldım.
   
  yasemin cee bunu beğendi.
 16. kaç günlük süreyle gösteriyor o numaradan atılan mesajları ve ben avea şubesine gttgmde müşteri hizmetlerini aradgmda döküman olarak parayla alınabileceğini söylemişlerdi o numaradan atılan mesajları burdan belirtildiği gibi de öğrenebilirmiyim peki ?
   
  yasemin cee bunu beğendi.
 17. bu söylediğiniz yöntemle internetten de bi numaradan belli bir süre aralığında mesaj atılan numaraları görebilir miyiz ?? ben avea subesnu gttgmde avea muşteri hizmetlerini arayıp ücret ile beraber döküman olarak alabilceğimi söylemişlerdi netten avea online işlemlerden de aynı şekilde öğrenebilir miyim ?
   
 18. Arkadaşlar tüm operatörlerin online işlemler sistemine girdiğinizde o numaranın kullanımları olan Konuşma - SMS - Data kullanımlarını Tarih ve saati şeklinde görürsünüz. Fakat SMS içeriği yada konuşma içeriği kesinlikle görüntülenmez. Sadece o numaradan yapılan kullanımların tarih ve saatlerini görürsünüz. Bu sistem sizin kendi kullanımlarınızı takip etmeniz açısından yapılmıştır karşı tarafın bilgisi olmadan yapılan girişler dahi yasal değildir.

  Her operatörün kendine göre güvenlik sistemleri var bazı operatörlerde giriş yapıldığında o numaraya mesaj gidiyor hatta bazılarında sadece giriş yapıldığına dair mesaj değil aynı zamanda yapılan işlemlerinde mesajı gitmekte. O yüzden bu işleri yapacağınıza ya güvenmeyi deneyin yada gidip yüzüne karşı sorun.
   
  yasemin cee bunu beğendi.
 19. Mesaj içeriğini adli karar harici hiçbir şekilde görüntüleyemezsiniz arkadaşlar,numarayı ise sansürleyerek alabilirsiniz.Tamamını da vermezler bilginize
   
  yasemin cee bunu beğendi.
 20. Mahalesef Vodafone numaranın tamamını veriyor. Turkcell'de yanlış hatırlamıyorsam son dört hane ** ** şeklinde gösteriliyor.
   
  yasemin cee bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/01/2019 - 11:40