kitkattan sonra telefon hafızası sorunu yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

bilgetosba

bilgetosba

Üye
    Konu Sahibi
kitkattan sonra telefon hafızası sorunu yardım lütfen
Arkadaşlar merhaba. Telefonun general mobile discovery 1. 16gb lık sürümünü aldım ve rootladim fakat xplore ile telefon hafızasına herhangi bir dosya atamiyorum. Başka bir dosya yöneticisi ile bunu yapabiliyorum ama en kullanışlı bana gore x plore olduğu için onunla devam etmek istiyorum. Hafıza kartim doldu bu yüzden indirmeleri telefon hafızasına yapmak istiyorum.diğer dosya yöneticisine root izni istiyor ama xplore ile robot izni istemiyor ve dosya kopyalimayor veya tasiyamiyor. Bunu nasıl çözebilirim. Tşk ederim şimdiden.

guneylim

guneylim

Üye
kingroot kullan gerekli izinleri sana sağlayacaktır
yada hard reset ettikten sonra dene

• Beğen
Tepkiler: siyasetbilimci
mabdussamed

mabdussamed

Üye
x-plore ayarlarında root erişimi normal* olarak geliyor.
Superuser olarak değiştirip yetkileri ver ve öyle dene.bu şekilde sorun çözülebilir

• Beğen
Tepkiler: siyasetbilimci
guneylim

guneylim

Üye
kingroot supersu gibi de cihazı bununla rootladıktan sonta kinguser diye bir uygulama gelecek menüye ben artık bu root işlemlerini bununla hallediyorum değişik cihazlarda denedim hiç sorun yaşamadım
mesela bir uygulama izin istediğinde bir kere sorar ok tıklarsın yalnışlıkla reddettin diyelim kinguseri açarsın izin isteyen uygulamayı görürsün engelini kaldırdıktan sonra tekrar istenilen uygulayı açar izni verirsin

bilgetosba

bilgetosba

Üye
    Konu Sahibi
kingroot supersu gibi de cihazı bununla rootladıktan sonta kinguser diye bir uygulama gelecek menüye ben artık bu root işlemlerini bununla hallediyorum değişik cihazlarda denedim hiç sorun yaşamadım
mesela bir uygulama izin istediğinde bir kere sorar ok tıklarsın yalnışlıkla reddettin diyelim kinguseri açarsın izin isteyen uygulamayı görürsün engelini kaldırdıktan sonra tekrar istenilen uygulayı açar izni verirsin

Tşk ettim hallettim sorunu. Mabdussamrdin dediğini yaptım fakat telefona reset atmak gerekiyormuş. Reset attıktan sonra düzeldi. Her şey için tşk ederim beyler :-D

• Beğen
Tepkiler: guneylim
mabdussamed

mabdussamed

Üye
Tşk ettim hallettim sorunu. Mabdussamrdin dediğini yaptım fakat telefona reset atmak gerekiyormuş. Reset attıktan sonra düzeldi. Her şey için tşk ederim beyler :-D
sorunun çözüldüğüne sevindim.Bu arada nikim mabdussamed :)

bilgetosba

bilgetosba

Üye
    Konu Sahibi
Kusura bakma teğmenim elim kaymış :D

Üst Alt