Sensation / Sensation XE Kitkat Rom.

Sponsorlu Bağlantılar

diefck

Üye
    Konu Sahibi
Kitkat Rom.
Arkadaşlar güzel kullanışlı bir rom verebilecek olan varsa cok ıyı olur.Kitkat da lazım tabi ...

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

diefck

Üye
    Konu Sahibi
saolasın hocam umarım kurabılırım :)hocam kurulumu yaptım ama acılırken beyaz htc ekranında kalıyor ...

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
saolasın hocam umarım kurabılırım :)hocam kurulumu yaptım ama acılırken beyaz htc ekranında kalıyor ...
wipe data vb yaptın mı kurmadan önceve ilk açılışta biraz bekle kimi romlarda ilk açılış biraz uzun sürüyor uzun derken de en fazla 5-6 dk

diefck

Üye
    Konu Sahibi
wipe data wipe cache yaptım yaklasık 10-12 dk bekledim

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
attığım öteki romu yüklemeyi deneo da olmazsa burdaki çözümü dene

diefck

Üye
    Konu Sahibi
bi sorum daha olucak hocam trebuchet hatası alıyorum ben telefonda ve sürekli geliyor telefona kullandıgım romu tekrar yuklemeden düzelmiyor.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bi sorum daha olucak hocam trebuchet hatası alıyorum ben telefonda ve sürekli geliyor telefona kullandıgım romu tekrar yuklemeden düzelmiyor.
wipe vb yaptın mı ?
wipeyi cwm recovery ile yap romu kur sonra twrp recoverye geçir telefonu romun güncellemelerini yükle bn böyle yaptığımda düzeldi bana da o hata geliyordu sık sık romun güncellemelerini yüklerseniz tamamen stabil ve hatasız hale gelir

diefck

Üye
    Konu Sahibi
kurarken o işlemleri yapıyorum tek tek ama dungeon hunter 4 oynamaya başlayınca oldu hata 1 2 hafta kadar oynuyorum sonra oyundayken bu hatayı veriyor ve duzelmıyor tek çare tekrar kurmam oluyor .. Daha onceki romu kendım yuklemedım yanı günceli hangisidir felan bilmiyorum :( yardım için teşekkür ederim hocam

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
kurarken o işlemleri yapıyorum tek tek ama dungeon hunter 4 oynamaya başlayınca oldu hata 1 2 hafta kadar oynuyorum sonra oyundayken bu hatayı veriyor ve duzelmıyor tek çare tekrar kurmam oluyor .. Daha onceki romu kendım yuklemedım yanı günceli hangisidir felan bilmiyorum :( yardım için teşekkür ederim hocam
hata nedir söylerseniz yardımcı olabilirim

Üst Alt