Kişisel Blog Sitesi Kurmak İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

bakinohut

bakinohut

Üye
    Konu Sahibi
Herkese Selamlar

Kişisel blog sitesi kurmak istiyorum kendi paylaşımlarım için. Spor haberleri odaklı bir site oluşturmak hedefim aslında. İçeriği ve tasarımı konusunda bir çok detayı kurdum kafamda oralarda bir problem yok ama bunun için bir hosting firması ile çalışmam lazım. SSL gibi ücretsiz hizmetleride olursa iyi olurdu açıkçası. Çalıştığınız veya önereceğiniz hosting firmalarını yazarmısınız yorumlara ? Yardımlarınızı bekliyorum.
 


muratbahtiyar

muratbahtiyar

Üye
Bir aralar benimde blog sitem vardı sürekli ilgilendiğim. Yazılımcı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine güzel hostingle çalışmıştım. Ekonomik paketleri vardı. SSL haricinde bir çok hizmetide limitsiz veriyordu. Ben memnun kalmıştım.
 
Baydırman

Baydırman

Moderator
Güzel Hosting +1
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt