kişi engelleme

• 17 Şubat 2017 18:47
  • 174 Okunma
  • 11 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

1. telefonun ayarlarında engelleme var fakat direk meşgule atıyo rehberimdeki bazı kişilere aradığınız kişiye şuan ulaşılamıyor olmasını istiyorum nasıl yapabilirm? bunun olması için bazı kodlar varmış o kodları nasıl bulabilirim

Yazan: sevil_
  2. **21*7585# tuşlayıp arama tuşuna tıklayarak denediniz mi. bu kod ile meşgule atmıyor, numara yok deyip bilinmeyen numaralar servisinden istediğiniz numarayı öğrenebilirsiniz uyarası veriyor. Böylece kişi size ulaşamaz. Ama bu kod şu anda Türktelekomda işe yaramıyor. Vodafone'de işe yarıyor.

iptal etmek için: #21# ve arama tuşu

3. Eğer vodafone kullanıyorsanız şu kod işinizi görür: **21*05427543000#

birisi aradığı zaman aradığınız kişiye ulaşılamıyor uyarısı alır.

iptal etmek için yine: ##21#

4. Bu kod ile tüm aramalar engelleniyor.
    Arkadaşın yapmak istediği sanırım aramasını istemediği kişileri engellemek.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. rehberimde 3 kişi var ve bu 3 kişiye aradığınız kişiye suan ulaşılamıyor dinletmek istiyorum
    ---
    evet tüm aramalar deyil bazı kişilere aradığınız kişiye şuan ulaşılamıyor dinletmek istiyorum hattım türk telekom

6. Operatörünüz ile görüşmenizi tavsiye edebilirim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. oda ücretli olablir ama kısa süreliğine yapmak istiyorum bu sorunun mutlaka bir yolu olmalı

8. bir çözümü olacağını sanmıyorum. Belki numara engelleme servisi işinizi görür ama oda arama yaptıkları zaman sizden ücret kesebilir. operatörünüzü arayıp bilgi alın

9. Bunu denediniz mi ?
    1) Avea (Türk Telekom) Arama ve Mesaj Engelleme | DenkBilgi.com
    2) Buda aylık 1 tl ücret alıyo. linki aç aşağıda Detaylar yazıyo ona tıkla, Aktivasyon İşlemlerine bas ayrıntılar yazıyo..
    Numara (Çağrı) Engelleme Servisi > Web > Türk Telekom

Samsung ile gönderdi
    Son düzenleme: 18 Şubat 2017 01:25
  10. oda ücretli ama teldeki gibi ucretsiz olması lazım her ay 1 tl veriyoruz sanırım

11. Evet 1 tl ücret.
    Onun dışında Play Store da numara enfelleme uygulamaları vardır yani meşgule atabilir.
    Önerim bu kadar. Yardım edebildiysem ne mutlu..

Samsung ile gönderdi
  12. tşk

Muhammed CR7 bunu beğendi.
Yüklüyor...