kişi engelleme

Sponsorlu Bağlantılar

vedat_s_

vedat_s_

Üye
    Konu Sahibi
kişi engelleme
telefonun ayarlarında engelleme var fakat direk meşgule atıyo rehberimdeki bazı kişilere aradığınız kişiye şuan ulaşılamıyor olmasını istiyorum nasıl yapabilirm? bunun olması için bazı kodlar varmış o kodları nasıl bulabilirim

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
**21*7585# tuşlayıp arama tuşuna tıklayarak denediniz mi. bu kod ile meşgule atmıyor, numara yok deyip bilinmeyen numaralar servisinden istediğiniz numarayı öğrenebilirsiniz uyarası veriyor. Böylece kişi size ulaşamaz. Ama bu kod şu anda Türktelekomda işe yaramıyor. Vodafone'de işe yarıyor.

iptal etmek için: #21# ve arama tuşu

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Eğer vodafone kullanıyorsanız şu kod işinizi görür: **21*05427543000#

birisi aradığı zaman aradığınız kişiye ulaşılamıyor uyarısı alır.

iptal etmek için yine: ##21#

s.savas

Üye
**21*7585# tuşlayıp arama tuşuna tıklayarak denediniz mi. bu kod ile meşgule atmıyor, numara yok deyip bilinmeyen numaralar servisinden istediğiniz numarayı öğrenebilirsiniz uyarası veriyor. Böylece kişi size ulaşamaz. Ama bu kod şu anda Türktelekomda işe yaramıyor. Vodafone'de işe yarıyor.

iptal etmek için: #21# ve arama tuşu
Bu kod ile tüm aramalar engelleniyor.
Arkadaşın yapmak istediği sanırım aramasını istemediği kişileri engellemek.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vedat_s_

vedat_s_

Üye
    Konu Sahibi
rehberimde 3 kişi var ve bu 3 kişiye aradığınız kişiye suan ulaşılamıyor dinletmek istiyorum
evet tüm aramalar deyil bazı kişilere aradığınız kişiye şuan ulaşılamıyor dinletmek istiyorum hattım türk telekom

s.savas

Üye
Operatörünüz ile görüşmenizi tavsiye edebilirim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vedat_s_

vedat_s_

Üye
    Konu Sahibi
oda ücretli olablir ama kısa süreliğine yapmak istiyorum bu sorunun mutlaka bir yolu olmalı

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
bir çözümü olacağını sanmıyorum. Belki numara engelleme servisi işinizi görür ama oda arama yaptıkları zaman sizden ücret kesebilir. operatörünüzü arayıp bilgi alın

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
telefonun ayarlarında engelleme var fakat direk meşgule atıyo rehberimdeki bazı kişilere aradığınız kişiye şuan ulaşılamıyor olmasını istiyorum nasıl yapabilirm? bunun olması için bazı kodlar varmış o kodları nasıl bulabilirim

Bunu denediniz mi ?
1)
2) Buda aylık 1 tl ücret alıyo. linki aç aşağıda Detaylar yazıyo ona tıkla, Aktivasyon İşlemlerine bas ayrıntılar yazıyo..

Son düzenleme:
vedat_s_

vedat_s_

Üye
    Konu Sahibi
oda ücretli ama teldeki gibi ucretsiz olması lazım her ay 1 tl veriyoruz sanırım

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
oda ücretli ama teldeki gibi ucretsiz olması lazım her ay 1 tl veriyoruz sanırım

Evet 1 tl ücret.
Onun dışında Play Store da numara enfelleme uygulamaları vardır yani meşgule atabilir.
Önerim bu kadar. Yardım edebildiysem ne mutlu..

vedat_s_

vedat_s_

Üye
    Konu Sahibi
tşk

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7

Üst Alt