Kısa Mesaj Hatası ! Acil Yardım ! LÜTFEN! Ben mesaj yollamadım ama mesaj benden gelmiş gözüküyor.!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gbaymak

Üye
    Konu Sahibi
Kısa Mesaj Hatası ! Acil Yardım ! LÜTFEN! Ben mesaj yollamadım ama mesaj benden gelmiş gözüküyor.!
Arkadaşlar merhaba,

Bugün başıma çok ilginç bir olay geldi ve hala o sorunla uğraşıyorum.. Bugün arkadaşıma benim göndermediğim bir mesaj benim numaramdan gönderilmiş gözüküyor. Ama ben öyle bir mesaj yollamadım.. O mesajı çok önceden arkadaşım bana yollamıştı diye hatırlıyorum.. Turkceli aradım onlarda sistemde o saate ait mesaj gözükmüyor dedi. Arkadaşımın telefonu Samsung Galaxy..

Neden olabilir. ? Lütfen yardım edin. Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

__crazy

__crazy

Üye
Telefonuna virüs bulaşmış olabilir. Yüklediğin bir uygulama veya oyun ile bulaşmış da olabilir.

marist

marist

Üye
Dostum sahte mesaj uygulamaları var. Arkadaşın senle dalga gecmek icin yapmış olabilir ya da başkası göndermistir.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
fake sms isimli programla yapılabiliyor o dediğin arkadaşin seni işletmiş belliki

cast_never

cast_never

Üye
arkadasin telefonu samsung demistin . bnde bi aralar samsung telefon kullandigimda bazen arkadasin 1 hafta once yazdiklari msjlar yeni geliyodu oyle bisey olabilir .

---------- Eklendi @ 22:07:04 ---------- Yazıldı @ 22:06:23 ----------

sen yinede ##002# yap bi ayarlarin temizlensin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt