Kırdığım Ve Türkçeleştirdiğim S60 Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

enigmatic

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kolay gelsin. Kusura bakmayın meşguldüm biraz. Bazı arkadaşlar bu işi nasıl yaptığımı somuşlar. İnanın arkadaşlar keşke sizlere kolay olsada birşeyler öğretebilsem. En başta, bilgisayar bilgisinden önce yabancı dilin bilinmesi gerekli, yoksa hiçbir şekilde hareket dahi edemezsiniz. Sonra ise devamlı okumalısınız, eğileceğiniz konu hakkında dökümanlar okumalı ve kendinizi en basitten en zora doğru yavaş yavaş eğitmelisiniz. Aslında kendiminde daha bu işin başında olduğunu biliyorum. Gerçekten zor bi iş ve sabır gerekli. Ama genel olarak söylemek gerekirse bu tür programlarla ilgileniyorsanız symbian.com sitesini önce ziyaret edip orada tavsiye edilen programlar hakkında bilgi edinmelisiniz. Toplamak gerekirse, en başta bilmeniz gerekenler; yabancı dil, java bilgisi, c++ bilgisi, hex ve assembly bilgisi ve en önemliside sabrınız kuvvetli olmalı. Eğer biryerlerden başlamak istiyorsanız bir hex editör bulup kurcalamaya başlayın derim ve hiç yoktan işin en başında o anlamsız karakterleri görünce yılmayıp ne olduklarını anlamaya çalışın yeter. Gerisi dahada zevkli olmaya başlayacaktır zaten Herkese iyi geceler. Bu siteyi yeni buldum ve güzel arkadaşlıklar kuracağıma inanıyorum. Unutmayın bende daha acemiyim

enigmatic

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(dimitradon &#064; Dec 1 2005, 09&#58;32 PM) [post=219180]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Peki arkdadasım su N-gage oyunlarının türkceye cevirebilirmiyiz.?? biliyosan bizede anlat bari türkce cevirme isleri ile ugrassak güzel olur
[/b][/quote]

Arkadaşım benimde imkanlarım kısıtlı. Bende programlar üzerinde çalıştıktan ve bitirdikten sonra başka arkadaşlarımın telefonlarında deniyorum. Keşke etrafımda o dediğin telefondanda olsada sizin içinde bişeyler üretebilsem. İnanırmısın benim halen 6610i telefonum var Ama N Gage hakkında yüzeysel olarak teknik bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa belki çok program veya oyun değilde en çok ihtiyaç duyduğumuz ve kullandığımız programlar üzerinde beraber çaışabiliriz.. Bu arada N Gage telefonların bitmaplarıda s60 gibilermi ? Yani s60 lardaki gibi c: d: e: sürücüsü varmı ? Ayrıca sistem klasörleri s60 lar gibimi . Eğer bu şekildeyse yardımcı olmaya çalışırım... Herkese kolay gelsin...

xrz

Üye
N-gae-ge symbian 6.1 dir yine aynı hiçbir farkı yok c d e z disklerinden oluşuyor ve 16 mb ram&#39;ı var. Bir ve ASPHALT, HİGH SEİZE, ONE ,gibi oyunlara bi el atsan BINPDA N-gage arene ya bağlantısını iptal etmiş ram&#39;da 11 mb boş hafıza açmama rağmen açacak hafıza yok diyor

muraoyak

Üye
bu photographer süreli 1 günlük süre verdi bana

karloss

Üye
ellerine saglık tesekkurler bu arada comcorder 2 avi olanı 6600 da calısıyo arkadaslar dosyalarda var iyki varsın maxi cep tesekurler

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
ultra mp3 key istedi ve n-gage s60 dır ..

enigmatic

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(dimitradon &#064; Dec 2 2005, 09&#58;28 PM) [post=220228]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Eskisini yüklemeden önce kaldırdınızmı ? Ayrıca eski yüklediğinizden farklı bir dizine yükleme yaptıysanız key istemesi normaldir.. Mesela eskisini telefon hafızasına yükleyip yenisini hafıza kartına yüklemek gibi. Eski versiyondan kırıntılar kalmışsa eğer key sorması normaldir. Ben programı kırdıktan sonra ilk yükleme için genelde hard format atıp öyle deniyorum. Yani temiz bir şekildeyken.. Eğer sorun çıkarsa idi o zaman çıkarırdı ve buraya eklemezdim. Ama eğer programdan kaynaklanan bir sorunsa yeniden gözden geçiririm.. İyi akşamlar

akrepkore

akrepkore

Üye
sagol iii ama programların ingilizcesi okadar anlaşılmayacak degil ki
yinede sagol ugraşmısın.. eline saglık..

a21a

a21a

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(muraoyak &#064; Dec 2 2005, 07&#58;16 PM) [post=220095]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu photographer süreli 1 günlük süre verdi bana
[/b][/quote]

o mesaj sadece bir kez çıkıyor... sonra full.....

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
<div class='quotetop'>(enigmatic1 &#064; Dec 2 2005, 10&#58;45 PM) [post=220332]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(dimitradon &#064; Dec 2 2005, 09&#58;28 PM) [post=220228]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Eskisini yüklemeden önce kaldırdınızmı ? Ayrıca eski yüklediğinizden farklı bir dizine yükleme yaptıysanız key istemesi normaldir.. Mesela eskisini telefon hafızasına yükleyip yenisini hafıza kartına yüklemek gibi. Eski versiyondan kırıntılar kalmışsa eğer key sorması normaldir. Ben programı kırdıktan sonra ilk yükleme için genelde hard format atıp öyle deniyorum. Yani temiz bir şekildeyken.. Eğer sorun çıkarsa idi o zaman çıkarırdı ve buraya eklemezdim. Ama eğer programdan kaynaklanan bir sorunsa yeniden gözden geçiririm.. İyi akşamlar
[/b][/quote]

Valla dedigin dogru önceden C: de idi sora E: e yükledim

xrz

Üye
C:/system/data/stacksvr.db dosyasını ve system.ini dosyasını sil ve tekrar yükle belki bir yararı dokunur

ReCKLeSS

Üye
&#350;uan n-gage oyunlar&#305; tr olmaz &#351;imdilik..

Kendi çevirdi&#287;im bi kaç program ekliyorum

undead1

Üye
Arkadaşım hoşgeldin aramıza ve başarılarının devamını dilerim .......

ReCKLeSS

Üye
<div class='quotetop'>(undead1 &#064; Dec 22 2005, 07&#58;39 PM) [post=233993]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> Arkadaşım hoşgeldin aramıza ve başarılarının devamını dilerim ....... [/b][/quote]

Sağolasın arkadaşım çevirilerim devam edicek;)

undead1

Üye
Photo sms yüklü değil yalnız rar dosyası içinde yok ???

ReCKLeSS

Üye
bir kaç pronun türkçesi daha

undead1

Üye
he bide keylocer programının türkçesini yükledigimde 6600 daki kalem tuşu ile kitleme yapamıyorum yani tektuş kilit aç ve tek tuş kilit kapa çalışmıyor ???

ReCKLeSS

Üye
<div class='quotetop'>(undead1 &#064; Dec 22 2005, 09&#58;10 PM) [post=234076]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> Photo sms yüklü değil yalnız rar dosyası içinde yok ??? [/b][/quote]

Al sana link

<div class='quotetop'>(undead1 &#064; Dec 22 2005, 09&#58;12 PM) [post=234081]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> he bide keylocer programının türkçesini yükledigimde 6600 daki kalem tuşu ile kitleme yapamıyorum yani tektuş kilit aç ve tek tuş kilit kapa çalışmıyor ??? [/b][/quote]

Pek kullanmadım onun için bir bilgim yok ama yeni sürüm farkından yapabiilir başka bir sürümünü tr yapıp deneyipi eklerim

undead1

Üye
bide küçük istek elinde ofice programı varmı s60 için özellikle exel ama exelde açtıgım bi çalışma kitabına hakim olabilmem lazım yani üzerinde değişiklik yapabilmeliyim sitedekilerden olmuyor????

ReCKLeSS

Üye
<div class='quotetop'>(undead1 &#064; Dec 22 2005, 09&#58;15 PM) [post=234087]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> bide küçük istek elinde ofice programı varmı s60 için özellikle exel ama exelde açtıgım bi çalışma kitabına hakim olabilmem lazım yani üzerinde değişiklik yapabilmeliyim sitedekilerden olmuyor???? [/b][/quote]

Nasıl yani anlamadım biraz daha açarmısın

Üst Alt