Kıraç Rezil Olmaya Devam Ediyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
zaten basıma ne geldyse kırac dan geldi basımaaa.......

Tayfuns

Üye
KıRACI Destekleyin pisman olmazsiniz yaptiklarinzdan pismanlik duymayin ONLY KIRAC

ibrahimcay1

Üye
aga ben bi ceza hayranıyım ceza alkol içmeyen sigara içmeyen bırak uyusturucuyu adam kola içmiyo saglıga zararlı die meyve suyu ıçıo onun dedigi laf uyusturucu kullanmassa o muzıgı yapamazmıs afedersin ama bok yapamz....

Ceza iii verdi ama agzının payını ohhhhhhhhhhhh rahatladım walla aga ksra bakma ama sen kıracı ne kadar sevorsan bende cezayı o kadar seviyorum bende ona laf getirmem.....

blue_hangman

blue_hangman

Üye
tamam beyler olayı abartmaya gerek yok herşey kıracın patavatsızlığı yüzünden olmuş ama buda geçer boşverin :D

lastsmileegs

Üye
bu tip insanlar böyle gündeme geliyorlar, başka şekilde bunu başaramıyorlar, ama farkettiyseniz hep kendinden üst kişilere çatıyorlar, kendi seviyesinde birine sataşmıyorlar, buda bir taktik herhalde ne dersiniz?????

iceberk

Üye
ya benim kıraç ile çok bir samimiyetim yok..ama hafiften tanıyorum, dayımlada can ciğer...ama yapmaz yani canına tak etmese..ya canına tak etmiştir, ya da dalgasına demiştir...cezayı da severim ben, ilk zamanlarından, Dr.Fusch ile ortakken bile, ki Türkçe rapde de bir ilah olduğunu herkes kabul eder ama bilmiyorum kıraç yapmaz yani..ya biri gaza getirdi, ya da insanlar çok iki yüzlü oldu...neyse biz de geliyor küfrediyoruz...bir bildiği vardır...

climax

Üye
Originally posted by ibrahimcay1@Aug 31 2005, 05:41 AM
aga ben bi ceza hayranıyım ceza alkol içmeyen sigara içmeyen bırak uyusturucuyu adam kola içmiyo saglıga zararlı die meyve suyu ıçıo onun dedigi laf uyusturucu kullanmassa o muzıgı yapamazmıs afedersin ama bok yapamz....

Ceza iii verdi ama agzının payını ohhhhhhhhhhhh rahatladım walla aga ksra bakma ama sen kıracı ne kadar sevorsan bende cezayı o kadar seviyorum bende ona laf getirmem.....
[post=150249]Quoted post[/post]​
lolipopçu rap'ci......komik biinsan kendisi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

gokman

Üye
tarkan hem kişiliği hem de müziği ile KIRAÇ'ın yanında bir hiçtir.tarkanın uluslarası arenada türkiyeyi temsil eden bir numaralı isim olarak lanse edilmesini içime sindiremiyorum.kıraç zara uğur ışılak bunlar gercek sanatçılar diğerleri fasa fiso

abuvice

abuvice

Üye
kıraçtan beklemezdim bunu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt