Kimse haksız yere ban yemez...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ata abi direk sitenin iletişim bölümü çalışmıyor,yıllarca denedim bazı sorunlarım oldu hatta anlattıklarım ama ne ses nede cevap geldi.Kendi yazdığımı kendim okudum:) Anca şu şekilde işliyor eyer halen üyeliği açıksa,ilgili kişilerle iletişim kuruyor,birisi sonuç vermezse şansını diyerinde zorluyor oda sonuç vermezse gerisi zaten belli ama açıkça şunu iyi biliyorum bazıları oluyor haksız olsada,sonuna kadar savunmaya geçiyor.Can çıkar huy çıkmaz lafı ordan gelse gerek.Tabi herkezin hatası olur,sonuçta hepimiz insanız hatalarımız varsa zamanla onu tabikide düzeltme yoluna gideriz.Tabi karşı taraf kafasında canlandırdığı olumsuz etkileri ne zaman yıkarsa,yerler bir ederse anca ozaman,diyor kişi hakkında yanlış düşünmüşüm.Sitedeki her insanın ne yapacağını öncedende kestiremeyiz işte,siz normal konuşsanızda o aklından geleni,saydırır durur kendimden bile biliyorum normal konuşmama rağmen,aklına ne geliyorsa söylemişti neyse geçmişte kaldı:) Yani diyeceğim,bazen olumsuzluklardan kurtulmak için uzunca düşünmek lazım ama halende karşıdaki anlamıyorsa ozamanda gereğinin yapılması daha doğru olur.
Bak mesela senin ceza puanlarının süresi dolmuş.
Uzun süredir bir sorun yaşamamışsın kurallarla.
Ceza puanların silindi.

İletişim bölümü işe yarıyor. Her şikayetiniz değerlendiriliyor.
Ancak cevap alamamanız olumsuz cevap aldığınız anlamına geliyor.
Ben bir konunun yeri konusunda üye şikayeti üzerinde kaç sayfa tartıştığımızı bilirim.
O sırada cevap alamıyorsunuz diye biz önemsemedik sanmayın.
Ama yönetim tarafından haksız bulundu iseniz de fazla şansınızı zorlamayın. Burada üyeler tek bir adamın keyfine kalmış durumda değiller.
Gerçekten özenle seçtiğimiz yaşına, olgunluğuna, konumuna dikkat ederek elediğimiz kişiler topluluğu tarafından çoğu şikayet uzun uzadıya değerlendiriliyor.

Bir olayda şikayet eden üye tek bir bakış açısından bakar.
O şikayet yönetimde incelendiğinde ise onlarca farklı bakış açısı ortak bir karara varır.

• Beğen
Tepkiler: TheMadness

muqiwara

muqiwara

Üye
Dimi Ama :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Bak mesela senin ceza puanlarının süresi dolmuş.
Uzun süredir bir sorun yaşamamışsın kurallarla.
Ceza puanların silindi.

İletişim bölümü işe yarıyor. Her şikayetiniz değerlendiriliyor.
Ancak cevap alamamanız olumsuz cevap aldığınız anlamına geliyor.
Ben bir konunun yeri konusunda üye şikayeti üzerinde kaç sayfa tartıştığımızı bilirim.
O sırada cevap alamıyorsunuz diye biz önemsemedik sanmayın.
Ama yönetim tarafından haksız bulundu iseniz de fazla şansınızı zorlamayın. Burada üyeler tek bir adamın keyfine kalmış durumda değiller.
Gerçekten özenle seçtiğimiz yaşına, olgunluğuna, konumuna dikkat ederek elediğimiz kişiler topluluğu tarafından çoğu şikayet uzun uzadıya değerlendiriliyor.

Bir olayda şikayet eden üye tek bir bakış açısından bakar.
O şikayet yönetimde incelendiğinde ise onlarca farklı bakış açısı ortak bir karara varır.
Bir tanesi 3 aylıktı diyeri ise geriye kalan ikisi sınırsız ama bunu dert etmiyorum çünkü bir sorun çıkardıysam tabi gereği yapıldı diyorum aslında onları aldıktan sonra pek tadım tuzum kalmadı,elim hep kendimi banlamaya gitti nasılsa konularda çok aktif olamam dedim öylesi daha iyi olacak diyip onu yaptım,2 kez üst üste 3 ay banım açıldıktan sonra 1 gün geçince yeniden kendime ban attığımı bilirim bunu yapmamdaki amaç tutupta neden ban aldım diyip grev yapmadım,konularda aktif olmam dedim böylesini yaparsam daha iyi olacağının kanaatine vardım:) Öyle tek bir insanın tek bir sorunuyla ilgilenilse zaten başka insanlara fırsat kalmaz,olaylar iyice arap saçı olurdu.Ortak karar almak tabikide iyidir,onu tek bir kişi gerçekleştirse ozamanda aklından geçen ilk şeyi yapar,hatta en ağırıyla bile başlayabilir ozamanda yine sorunlar üst üste birikirdi.Keşke öyle sorunlar yaşanamasada onlar olmasa diyorum ama gün geçtikçe bazen o sorunlar bitmiyor hatta abartılı bir şekilde tekrarı bile oluyor.Üyelerin bazıları yapılanı gurur meselesi haline getirince,tacize başlıyor öyle olması hiçte hoş değil olan şansınıda kaybetmiş oluyor.Sitede sorunsuz,dertsiz,hatta şikayetsiz bir gün geçsede,herkez rahat bir nefes alsa.Ne kavga olur nede tartışma şahsen tek temennimdir burda sorunların olmamasıyla ilgili,olumsuz olaylarla bazen çok çabuk ilgileniyor o yönünü seviyorum.Başka yerlerde günlerce bekleyipte aman diyip geçen okadar site var ki:) Neyse şimdiden sorunsuz bir gün dilerim:)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
İnsanın olduğu yerde tartışma muhakkak olacaktır.
Hukuk zaten insan ilişkisi demektir.
Biz elimizden geldiğince adaletli olmaya çalışıyoruz.
Hepsi bu.

Ben daha çıkıp da bana, abi ne kadar güzel banladın beni be helal olsun diye birisini tanımıyorum.
İki insan tartıştığında aleyhine karar verdiğiniz kişi mutlaka gönül koyar.
Ona göre o haklıdır.

Hele ki adaleti sağlamaksa amaç bu sefer ikisi de gönül koyar.
Zira sizin oğlunuz birisini öldürüldüğünde siz katilin ömür boyu hapsini istersiniz,
katilin babası ise oğlunun kurtulmasını.
Hakim ise on yıl ceza verir.
Ne katilin babası mutlu olur ne maktulün :)

Bizim kaderimiz bu :)

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
maxirabit

maxirabit

Üye
İnsanın olduğu yerde tartışma muhakkak olacaktır.
Hukuk zaten insan ilişkisi demektir.
Biz elimizden geldiğince adaletli olmaya çalışıyoruz.
Hepsi bu.

Ben daha çıkıp da bana, abi ne kadar güzel banladın beni be helal olsun diye birisini tanımıyorum.
İki insan tartıştığında aleyhine karar verdiğiniz kişi mutlaka gönül koyar.
Ona göre o haklıdır.

Hele ki adaleti sağlamaksa amaç bu sefer ikisi de gönül koyar.
Zira sizin oğlunuz birisini öldürüldüğünde siz katilin ömür boyu hapsini istersiniz,
katilin babası ise oğlunun kurtulmasını.
Hakim ise on yıl ceza verir.
Ne katilin babası mutlu olur ne maktulün :)

Bizim kaderimiz bu :)
Abi aslında derin mevzulara girdin,bir ah çektim de neyse:) Şu mahkeme,hakim ve avukat üçlüsü yönünden uzun bir hikayem varda oradan aklıma geldi aslında,tanıdık avukatlar ve adalet sarayları yüzünden artık başıma gelen bir olay olduğunda savunma mı kendim yazar oldum,o tür işlerle uğraşınca insan bağışıklık kazanıyor:)
Aslında forumunda yaşadığın hayattan bir farkı yok,çünkü dışarıda avukatlık bura da ise,haklı mı veya haksız mı onu düşünmek.
ikisine pekte uzak değil gibi görünüyor:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt