Kim Ooo ? ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
" Kim Ooo "

Evet Arkadaşlar evde o mühim işlerinizi yaparken ansızın çalan kapının ardında ki kişinin kimliğini öğrenmek için sorulan sorudur.

---

Gelen kişinin de çoğu zaman " beeeen " diye cevapladığı soru cümlesi..
Genelde Cevap beklemeden kapı acılır :)

Bkz: " beeeen " güzel de sen kimsin ? :ehe

Geçen kapı çaldı gene açmadan önce kimooo dilenci gelmiş dilenci diyo " Beeenn " :ehe :ehe

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Zuha :ehe evet bu çok oluyor ama dilencelede kapı açmamak ayıp oluyor. Tamam onların yaptığı şeyi desteklemiyorum ama kapıyı açıp günlünü hoş edecek şeyler yapmak lazımdır

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
:kop:

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
:ehe Yaa Evett
Karar Verdim Artık Kimooo Demicem :D
Dürbünden Bakıp Öyle Açıcam Kapıyı :ehe

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Ya ta aşağıdaysa. O zamanda megafonmudur nedir :) onunla kim o diyorum. Bu ses de nerdem geliyo diye korkuyolar

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
:ehe Çıkarım Balkonaa
Hangi İtt Basıyoo Zilee Derim :D

ilivic

ilivic

Üye
küçük kardeşim ben kim ooo dedikten sonra :ben ooo diye cevaplıyor.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Dürbünden bakıp öyle açarım kim oooo diye sormam,ha bazen dürbünden gözükmüyorlar o zaman küçük çocuklar gelmiş oluyor kısalar ya gözükmüyolar:ehe

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
:ehe :ehe

O Zaman Kapıyı Direk Açç Bişey Olmazz :D

ArslanArif

ArslanArif

Üye
Mu ha ha ha

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bir de bayram gekdi ya artık kapı hiç susmaz herseferinde kim o diyecek halimiz kalmaz.Veletler hiç bir bayram 1 dk oturtmuyor insanı:)

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
İyi Misin Arslan ? :D

Wallaa Ben Bi Kezz ...
Bayram Günü Çocuklar Gelmişti :D
Sinir Oldum Korkuttum Gelmiyolar Dahaa
Yinee Gelirlerse Aynı Uygulamayı Yapıcam :D

ilivic

ilivic

Üye
kapının önüne şekeri koyalım gelen geçen rahatsız etmesin dicem amma hepsini alırlar.:ehe

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Eminn Oll Dalarlarr :D

Salihyet

Salihyet

Üye
Genelde bizim burda "Aaallaah rızaası için" derler :) dilenci de sizih nüfusa mı kayıtlı yoksa :ehe

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Genelde bizim burda "Aaallaah rızaası için" derler :) dilenci de sizih nüfusa mı kayıtlı yoksa :ehe

Höhhh Yaaa Dahaa Neler :ehe
Evett Bızdede Öylee Diyolar Amaa
Bu Kişi Nedensee Benn Dedii :ehe

Odysseus

Odysseus

Üye
- Kim ooo.

- Been

- He iyi yabancı değilmiş, aç kızım :ehe

Odysseus

Odysseus

Üye
Been :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt