Kim Arıyor Uygulamasi

Sponsorlu Bağlantılar

• 20 Eylül 2013
  • 1608 Okunma
  • 9 Cevap

1. 20 Eylül 2013 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar çok güzel bi uygulama sitede var mi bilmiyorum ama ekleyeyim sizlerde yararlanin istedim. Konuyu dogru yere acmisimdir umarim. Uygulama şöyle; rehberinizde kayıtlı olmayan numaralari Programı açarak kime ait olduğunu sorgulayabiliyosunuz. Yüzde 90 doğru çalışıyo yüzde 10 da yanlış değil ama bulamıyor sadece bence süper bi uygulama.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adaffix.publisher.tr.android

Yazan: safakk34

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 20 Eylül 2013 #2

hizan

hizan

bu proğram bende var ama denemedim.

3. 20 Eylül 2013 #3

yaren_dede

yaren_dede
    Yorumlarda rehberinizin kopyalanip veritabanina eklendigi yaxiyor... yani devamli sizi tanimadiginiz kisiler rahatsiz etmiyorsa rehber bilgilerinizi bosuna paylasmis olursunuz

4. 20 Eylül 2013 #4

Samet.25

Samet.25
    cok iyi 1 haftadir kullaniyorum bilmedigi 1 2 tane oldu sadece rehber kopyalamasina gelince izin istiyo vermeyince almiyo

5. 20 Eylül 2013 #5

safakk34

safakk34

Aynen öyle kardeş bende iki aydır kullanıyorum arkadaslarim beni ariyo su numara kiminmis bi bak diye :naughty:

Son düzenleme: 20 Eylül 2013
    Samet.25 bunu beğendi.
  6. 20 Eylül 2013 #6

Samet.25

Samet.25
    :D

7. 2 Şubat 2014 #7

proandro

proandro
    Onu ayarı uygulamanın ayarlarında numara paylaşım kulubü diye çıkar yani numara paylaşım kulubünün tikini kaldfırın rehberinizi göstermez.

8. 3 Şubat 2014 #8

yaren_dede

yaren_dede
    Sen zaten uygulamayi yuklerken bu izinleri vermissin yukledikten sonra tik kaldirmaninda bir anlami yok bence

< Resmi açmak için tıklayın >

UpOneTR bunu beğendi.
  9. 3 Şubat 2014 #9

UpOneTR

UpOneTR
    Telefon numarası yaazzmadan birisinin numarasını bulamazsn
    Birisi seni aradı Çamadın belki bi arkadaşındı burdan sorgulayip öğrenebiliyosun bence güzel zararsız

Kötü bi yanı rehberdekini direk kaydetiyo :D yani
    Rehberimde annem annem diye kayıtlı numarayı sorgulatnca annem olarak çıkıyo :D

yaren_dede bunu beğendi.
  10. 30 Aralık 2014 #10

savaza

savaza
    Arkadaşlar n8 için link verseniz indirsem Bende vardı silindi

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/07/2019 - 06:39