Uygulama Kim Arıyor Uygulamasi

Sponsorlu Bağlantılar

safakk34

safakk34

Üye
    Konu Sahibi
Kim Arıyor Uygulamasi
Arkadaşlar çok güzel bi uygulama sitede var mi bilmiyorum ama ekleyeyim sizlerde yararlanin istedim. Konuyu dogru yere acmisimdir umarim. Uygulama şöyle; rehberinizde kayıtlı olmayan numaralari Programı açarak kime ait olduğunu sorgulayabiliyosunuz. Yüzde 90 doğru çalışıyo yüzde 10 da yanlış değil ama bulamıyor sadece bence süper bi uygulama.

hizan

hizan

Üye
bu proğram bende var ama denemedim.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Yorumlarda rehberinizin kopyalanip veritabanina eklendigi yaxiyor... yani devamli sizi tanimadiginiz kisiler rahatsiz etmiyorsa rehber bilgilerinizi bosuna paylasmis olursunuz

Samet.25

cok iyi 1 haftadir kullaniyorum bilmedigi 1 2 tane oldu sadece rehber kopyalamasina gelince izin istiyo vermeyince almiyo

safakk34

safakk34

Üye
    Konu Sahibi
cok iyi 1 haftadir kullaniyorum bilmedigi 1 2 tane oldu sadece rehber kopyalamasina gelince izin istiyo vermeyince almiyo

Aynen öyle kardeş bende iki aydır kullanıyorum arkadaslarim beni ariyo su numara kiminmis bi bak diye :naughty:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Samet.25

Samet.25

Aynen öyle kardeş bende iki bende aydır kullanıyorum arkadaslarim beni ariyo su numara kiminmis bi bak diye :naughty:

Aynen öyle kardeş bende iki bende aydır kullanıyorum arkadaslarim beni ariyo su numara kiminmis bi bak diye :naughty:
:D

proandro

proandro

Üye
Yorumlarda rehberinizin kopyalanip veritabanina eklendigi yaxiyor... yani devamli sizi tanimadiginiz kisiler rahatsiz etmiyorsa rehber bilgilerinizi bosuna paylasmis olursunuz
Onu ayarı uygulamanın ayarlarında numara paylaşım kulubü diye çıkar yani numara paylaşım kulubünün tikini kaldfırın rehberinizi göstermez.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Onu ayarı uygulamanın ayarlarında numara paylaşım kulubü diye çıkar yani numara paylaşım kulubünün tikini kaldfırın rehberinizi göstermez.

Sen zaten uygulamayi yuklerken bu izinleri vermissin yukledikten sonra tik kaldirmaninda bir anlami yok bence

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Sen zaten uygulamayi yuklerken bu izinleri vermissin yukledikten sonra tik kaldirmaninda bir anlami yok bence

Telefon numarası yaazzmadan birisinin numarasını bulamazsn
Birisi seni aradı Çamadın belki bi arkadaşındı burdan sorgulayip öğrenebiliyosun bence güzel zararsız

Kötü bi yanı rehberdekini direk kaydetiyo :D yani
Rehberimde annem annem diye kayıtlı numarayı sorgulatnca annem olarak çıkıyo :D

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
savaza

savaza

Üye
Arkadaşlar n8 için link verseniz indirsem Bende vardı silindi

Üst Alt