Kim 1 ay Bedava Turkcell tv plus ister///Gskemal226...

Sponsorlu Bağlantılar

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
Kim 1 ay Bedava Turkcell tv plus ister///Gskemal226...
Oncelikle İYİ FORUMLAR dilerim..

Yepyeni ozellikleriyle Turkcell TV+ 1 ay ucretsiz kullanmak ister misiniz? Turkcell TV+ dan yararlanmak icin KATILNET yazip 2222 ye gonderin. Devami aylik 2,9 TL
İPTAL ETMEK İCİN.....İPTAL ARTİNET veya ARTİCEP yazip 2222 yollamak yeterli
bu kadar basit...

Duyuru==> Arkadaslar Genellikle Yeni uyeler ltf
bnm actigim konuyu bidaha acmayin once pylaslmsmi diye bi bakin

bu arada Adminler nerde.ya su.konulari kontrol etsinler iyi forumun civisini cikardilar.....

Begen Tsk et

rica ederim

Gskemal226BU ARADA ARKADASLAR 1GB IND YAZİN 2222 GNDERİN ONCE.KATİLİM TALEBİ ALCAK DER SONRA 27 saat icinde gelir.net kontor yoksa yapin

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: aldes03

MaxipmaN

Üye
biri paralı diyo biri bedava bedavacılar konuya adreslerini yazsınlar ona göre muamele edelim

Heisenberg

Heisenberg

Üye
tv plus a hoşgeldiniz diyo izliyebilir miyim artık

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
evet husnu

xxx11xx kardes 1gb ind konu acilmis gordumde bu konu baska bi. konu sadece pylasimin altinda hatirlatmak amaciyla...

ilo53

ilo53

Üye
Bunu biri yapsın ücretsiz oluyorsa bende yapayim artık güvenesim gelmiyor yalan yanliş konular açiliyo hattımda 30tl var gitmesin boşa

aldes03

aldes03

Üye
kemal kardesim senin su face sayfanı söylede bizde yararlanalım paylasımlaarını takip ediyorum cok saol

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim aldes03 pm attim.kardesim

relax.tr

relax.tr

Üye
sanırsam uygulamanın symbian desteği yok

aldes03

aldes03

Üye
Bide bu arada sanırım türkcell in sınırsız paketlerinin hız kısıtını kaldırmanın yolunu bulmuş olabilirim

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
aldes03

aldes03

Üye
Kardesim anlatırımda sanırım böyle seyleri forumda analatmak yasakmışZaten tam emin deilim ama 2 kere denedim olduBu arada saol kemal kardeşim

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt