Killer Mobile Total Recall v3.01 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

arap_07

Üye
tarihi 2007 yapın telefonun yüklersiniz yikleyemeyenler sende saol reis paylaşımın için

nefreeet_10

Üye
eyvallah usta eline sağlık

Zymenn

Zymenn

Üye
Hocam indiriyorum. Türkçe olduğğunu da umuyorum. Çok güzel bir yazıılıımııa dolayıısııyla paylaşşııma benziyor. Kolay gelsin Teşşekkürler.

Zymenn

Zymenn

Üye
Hocam 3230a olmadıı s60v3 yazıısıınıı sonradan farkettim. Bu programıın S60v2 (OS7) olup bip sesi çııkarmadan kayııt yapanıı yok mu? Kaç sürüm Tatal Recall denedim. Ya yüklenmiyor ki versiyondan dolayıı, ya da kayııt esnasıında bip sesi çııkarııyor. Yardıım ederseniz sevinirim.

hsyn73

hsyn73

Üye
teşekkürler ama hata veriyor yükledim ama sertfika istiyor...

*seyfi*

Üye
sertifikalısını bulmak zor ama sayende bulduk sağol.

matraxadr

matraxadr

Üye
ilaç ne dir arkadaşım açıklarmısın bize ____?

--------------- Ekleme ---------------

kil uzantısı nedir acıklarmısın arkadasın bize

--------------- Ekleme ---------------

pardon ilaç _? ne dir_?

matraxadr

matraxadr

Üye
sanırım bir kesinti olmuş makaslama indirdiğimizde dosya içerinde çıkan i .l a .-ç nedir arkadaşım.

aspıre

Üye
emeğe saygı

"xSoS"{ß}"

"xSoS"{ß}"

Üye
Güzel program .

akkaradeniz

akkaradeniz

Üye
Dostum - yüklenmiyor. Telefon tarihini 2007 yapınca düzelir demişsin ama olmuyor. N73 ME kullanıyorum ve 27-09-2008 tarihli yazılımı var, en son ben güncellemiştim. Ondan kaynaklanıyor olabilir mi acaba. Yani ben sistem saatini 2007 yapıyorum ama yazılımın asıl tarihi 2008. Programı yükledim ama -of- konumda. k-e-y istiyor program. Yardımcı olursanız sevinirim. Thanks... :hmmm

ceylan007

ceylan007

Üye
ultimate recorder a göre tek kötü yanı menü tuşuna basıldığında simgesi gözüküyordu diğerinde hepten gizli!.. Ama güzel.

snapsewen

Üye
*** de sertifika sorunum oluyor..daha önce kullandım yüklemişti..mecbur format attım.. sertifika sorunumu özersen sevinirim. sadece *** için..
thanks a lots

rasim42

rasim42

Üye
sertifika süresi geçmiş uyarısı alan arkadaşlar telefonunuzun tarihini bir yıl geri ayarlayın. bu şekilde kabul ediyor. olmazsa bir yıl daha alın.

korsantv94

korsantv94

Üye
eEmeğine sğşl:):):)

BesTCooL

Üye
cok güzel de usta no ya basınca kapnıyor kapanmayak devamlı açık kalacak bir program var mı

Thales

Üye
Teşekkürler

cemee61

cemee61

Üye
tesekkurlerr

amiremet

amiremet

Üye
n79 da işe yarar umarım.teşekkürler..

pckobat28

pckobat28

Üye
Arkadaşlar bu programı kullanmaya başlayalı yaklaşık 5 ay oldu çok harika bir program paylaşımı yapan arkadaşa ayrıca teşekkür ederim emeğe saygı daima... ;)

Üst Alt