Killer Mobile] Total Recall TR FUL V5.00 S60v3 ^5 unsigned ( yeni )

Sponsorlu Bağlantılar

hakan_0001

hakan_0001

Üye
    Konu Sahibi
Killer Mobile] Total Recall TR FUL V5.00 S60v3 ^5 unsigned ( yeni )
Tek kelimeyle harika....
Daha önce kullandığımız totall recall programının türkçesidir
versiyon 5.00 türkçeleştirme bana aittir....güle güle kullanın

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: byfrodo363, kartopu67, nizamialem ve 10 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Konuya ön izleme ekleyin Lütfen....Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: halilbayram
SHS

SHS

Üye
:tşk:

u_cosar

u_cosar

Üye
eline sağlık

ebleksin

Üye
unsigned olanları nasıl signed yapıyoruz. teşekkürler

ismail010

Üye
kendin serifica verirsin sis editör ile yada telini hacklersin

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Teşekkürler Hakan kardeşim ;) Süpersin. Önceki telefonumda (N70) nerdeyse tüm görüşmelerimi kaydediyordum :) Dün o kayıtlardan bi kaçını dinledim, aklıma düştü :) Şimdi de elimin altında dursun...

Bir sorum olacak. Ayarlarda hot için "Hash Twice" yazıyor, bu hash hangi tuş oluyor? Bir de "uzun end " ne? Kapatma tuşu mu? Oysa uzun basınca telefon kapanır :) telefonum c6-00 bu arada ;)

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Dostum 19. Dakikadan sonra bip sesi başlıyor... Yani sınıfta kaldı :(

y@k@moz58

Üye
5.2 sürümünde düzeltmişler sanırım sayfasında sürüm notlarında öyle yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: Sametgurr

m.selman

Üye
nokia e72 de program beklemedeyken 5-10 dk sonra kendi kendine kapanıyor, kapalı olduğu için kayıt yapmıyor. sildim tekrar kurdum fakat sonuç aynı. bir çözüm önerisi olan varmı?

hakan_0001

hakan_0001

Üye
    Konu Sahibi
güzel kardeşim 19 dakika olarak ayarlarsan bip sesi çıkar o ayarı kapalı tut bib sesi hiç çıkaz :)

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
c601 lerde denedim bib sesi yok kardesim her şey mükemmel n8 proğramı atınca yok oluyor benim telefon c5 bib vardı simdi yok oldu onada e 72 proğram yükledim her sey tamamm yola devam benim konuya geç orda bulursun forumda var

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-cagri-yonetim-ses-ve-cagri-kayit/killer-mobile-total-recall-s60v5-5-21-symbian-3-tam-surum-

- - - Eklendi - - -

burda iki tane yazılım var biri ingilizce dieri türkce kolay gelsin c5 de c601 de kullanıyorum mükemmel kolay gelsin gelişmiş ses kayıt proğramı konuşma kaydedilsinmi evet veya hayır dersiniz

memo_memo

Üye
tsk

yosungöz

Üye
merabalar 5800 ım var yükleyemyrm sertifika hatası veriyor yardım edin nolur

ktlcn35

Üye
kardes cok tesekkürler
nokia E61i var bir ton pro denedim fakat en iyisi bu. Daha dogrusu digerleri register kodu falan istiyodu, bunda öyle bir sorun yok,ayrica arka planda görünmeden calisiyor, emegin icin tekrar tesekkür

veysel t

Üye
teşekkürler :aha:

halilbayram

halilbayram

Üye
emeğine teşekkürler

hakan_0001

hakan_0001

Üye
    Konu Sahibi
kardes cok tesekkürler
nokia E61i var bir ton pro denedim fakat en iyisi bu. Daha dogrusu digerleri register kodu falan istiyodu, bunda öyle bir sorun yok,ayrica arka planda görünmeden calisiyor, emegin icin tekrar tesekkür

rica ederim güle güle kullan.

hakan_0001

hakan_0001

Üye
    Konu Sahibi
kardes cok tesekkürler

rica edrim kardeşim beğendiysen ne öutlu bana güle güle kullan :oke:

Üst Alt