Kilit Kodunu flash ile değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

furkangokdemir13

Üye
    Konu Sahibi
Kilit Kodunu flash ile değiştirme
Beyler şimdi ben kilit kodunu unuttum flash ile nasıl değişirim yardım edin !!!

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
flash atarsan otomatik olarak 12345 olur

furkangokdemir13

Üye
    Konu Sahibi
peki nasıl flash atarım yardımcı olur musun

furkangokdemir13

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum 701 attığın linke baktım ama linkte fotoğraflar açılmıyor o yüzden yapamadım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
4 konu var tüm işlemler aynı, telefonun RM kodu farklı sadece

furkangokdemir13

Üye
    Konu Sahibi
peki bir riski var mı flash atmanın

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
telefon sıfırlanır bilgilerin uygulamaların silinir, fabrika çıkışlı gibi olur, tabi anlatılanları harfiyen uyarsan

furkangokdemir13

Üye
    Konu Sahibi
peki bir hata yaparsan ne olur

furkangokdemir13

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
aga bnde yapıcam bu flaş işini ama konuyu okudum bazıları yapmş dil İngilizce olmş degişmemş o yüzden tırsttım birde yanlş bişey yaparım bozarım diye vazgeçtim ama bir sorm olacak,
Hard formatla flaş atmann arasındaki fark ne bilen bili varsa cvp verirse çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.....

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
flash ile format arasındaki fark, flash adından da ve konusunda anlatıldığını varsayarsak telefon yazılımını yükleme şekli, format ise tüm ayarları, tüm dosyaları(C sürücüsü) silinir ve telefon en saf haline gelir

• Beğen
Tepkiler: AtLaNtiSs.
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
yani en iyi flaş ........

mahmutabbas

Üye
Arkadaslar Nokia 500 ü aciyorum direk security Code cikiyor nokia falan yazmiyor. Flash atmak istiyorum ama Telefon acikken veya kapaliyken pc telefonu görmüyor. Ne Ovi suit görüyor ne jaf ne phoenix. Telefonu usb den baglayince pc de hic bisey olmuyor, ses bile cikmiyor. Nokia 500 sarj oluyor sadece. Win 7 64 bit kullaniyorum.

mahmutabbas

Üye
Hallettim cok sükür, orjinal kabloyu takinca oldu.

Üst Alt