kilit kodu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayday_

Üye
    Konu Sahibi
kilit kodu
kilit kodunun şifresini degiştirdim ve şimdi unuttum ne yapmalıyım hard format attım ama nafile...

12345'de degil...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bu sorun ile ilgili bir çok topic mevcuttu ( Yakın zamanda )

Ama tekrar söylemek isterim ki kilit kodunu açtırmanın tek yolu Flash attırmaktır.

Siz de servise gidip , telefona Flash attırmanız gerekiyor. ;)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
+1

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yeniden versiyon yükletmen gerekecek.. :vur:

iOS Developer

iOS Developer

Üye
bide denemek ;)

mayday_

Üye
    Konu Sahibi
aylardır deniyommm :) ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Dediğimiz gibi tek çare yeni versiyon yükletmek ( Flash ) :(

morder61

Üye
her telefoncu yaparmı bu bi soft olayımı yanı donanımla ilişkisi yok dimi garanti kapsamından cıksın istemeyız [email protected] burdan msn acık benım genelde aksam 8 den sonra yardım edersenız sevinirim simdiden saolun

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Telefona Flaşh attırmak garanti dışına çıkarmaz, ne de olsa telefonun kendi servisinde versiyon ( flaşh ) yükseltiliyor. Ayrıca kilit kodu donanımsal değil; yazılımsal.

Not: Konulara mesaj yazmadan önce bir tarihlerine bakın.

DaRKoRaNGe

Üye
burdaki linke gir imei numaranı yaz sana telefonun mastercodu nu versin okodu girerek telefonun kilit kodunu ilk haline dönüştür (12345)

ghost_ysw

ghost_ysw

Üye
oncelikle herkeze slm... arkadasım eger telefonuna MCODE adlı bi program var onu yuklersen telefonun imei numarasını girersin ve oda sana telefonun master code sini verir ve tlf unu acılır... bi arkadasımda senin dustugun durumdaydı bu yazdıgım teknıkle kodunu actık...

msw

msw

Üye
Tarihe bakalım

merfe

Üye
Darkorangee arkadaşım verdğin linke giriorm ama ne yazıcağım konusunda bi bilgim yok ??

dcabjk1903

Üye
k800i ye nasıl format atabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt