Nokia e7 kilit kodu unuttum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

fbliaksu

fbliaksu

Üye
    Konu Sahibi
Nokia e7 kilit kodu unuttum yardım
Nokia e7 kilit kodu unuttum yardımCı olabilecek arkadaş varmı.
1)Hard reset attım ama kodu iptal olmadı
2)İmei ile generate kod oluşturup denedim olmadı
3)nss uygulaması cihazı tanımıyo ordan da olmadı
4)nokia infinitiy uygulaması cihazı görüyor ama işlem yarıda iken uygulama yanıt vermiyo orda kalıyo.
Cihazı yıllardır açmıyordum şarj ettim gayet şarj oldu açtım tam baktım kilit kodu var tabi yıllar geçtiği için hatırlamak ne mümkün

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
varsayılan kilit kodu 12345'tir. Ama istisnai olarak 00000 veya 11111 de çıkabilir.

fbliaksu

fbliaksu

Üye
    Konu Sahibi
12345 i denedim ama varsayılan değil değiştirmişiz zamanında şimdi hatırlamıyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Flash At Oda Unutsun Sende

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nokia e7 kilit kodu unuttum yardımCı olabilecek arkadaş varmı.
1)Hard reset attım ama kodu iptal olmadı
2)İmei ile generate kod oluşturup denedim olmadı
3)nss uygulaması cihazı tanımıyo ordan da olmadı
4)nokia infinitiy uygulaması cihazı görüyor ama işlem yarıda iken uygulama yanıt vermiyo orda kalıyo.
Cihazı yıllardır açmıyordum şarj ettim gayet şarj oldu açtım tam baktım kilit kodu var tabi yıllar geçtiği için hatırlamak ne mümkün
S60 ' a hangi programla yazılım atılır bilmiyorum lakin . Software reset seçeneği olduğuna eminim.
@Karacaahmet1993 sen ne dersin bu konuda ?

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Buradaki CFW phoenix ile kurmanız gerekir. Kilit şifresi yalnızca yazılım atma ile sıfırlanır.

• Beğen
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
S60 ' a hangi programla yazılım atılır bilmiyorum lakin . Software reset seçeneği olduğuna eminim.

Cihaza hack yapıp CFW yüklesin yada flash atsın cihaza.
Yoksa kilidini açması yorar adamı.Ayrıca fabrika ayarları yada verileri sil seçeneği işe yaramaz.Adam zaten şifreyi bilmiyor yani unutmuş.Cihazn kilidini açması lazım bunları yapabilmesi için.

Son düzenleme:
  • Beğen
fbliaksu

fbliaksu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Problemi hallettim kırdım şifreyi infinity bb5 ile hallettim. Link bırakıyorum ihtiyaç olan olursa.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
burda program ve detaylar var. Bu arada telefon için kurulması gerekli uygulamaların vs olduğu bir bölüm varsa yönlendirirseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Karacaahmet1993
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Problemi hallettim kırdım şifreyi infinity bb5 ile hallettim. Link bırakıyorum ihtiyaç olan olursa.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
burda program ve detaylar var. Bu arada telefon için kurulması gerekli uygulamaların vs olduğu bir bölüm varsa yönlendirirseniz sevinirim.
Symbian 3 bölümü var oraya bakabilirsin sitemizde.Bu arada çok uğraşmadan çözdüğüne sevindim.

fbliaksu

fbliaksu

Üye
    Konu Sahibi
Eskiden bu işleri çok yapardım biraz paslanmışız ama hallettim teşekkürler sizlerede

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Karacaahmet1993

Üst Alt