Kilit Ekranını Özelleştir

• 7 Mart 2013
  • 1535 Okunma
  • 21 Cevap

1. Merhaba Arkadaşlar ilk olarak konuları sürekli bu kategori altına açıyorum eğer yanlış yapıyorsam başka bir kategoriye açabilirim veya taşıyabilirsiniz. Evet windows phone için yazmış olduğum ikinci program kilit ekranı özelleştirmeyi size tanıtmak isterim. Bu programı yazma amacım telefonun kilit ekranına bir bildirim veya not ekleme işlemini daha görsel ve estetik bir hale getirmekti ve kilit ekranının üst kısmının biraz boş olduğunu fark ettim orayı doldurmakta istedim :)

Programın Tanıtımı : Arkadaşlar artık telefonunuzun kilit ekranına istediğiniz gibi not ekleyebileceksiniz. Bu harika ve kullanımı kolay olan program ile cihazınızın kilit ekranına yapışkan not gibi notlar ekleyebilirsiniz.
    Özellikleri : * Arkaplan resminizi kendiniz belirleyebilir* Notu sağ ve sol olmak üzere posizyonunu ayarlayabilir* Notunuzun arkaplan rengini belirleyebilir* Notunuzun yazı rengini belirleyebilir* Sizin için özel seçtiğimiz 5 font şekillerinden istediğinizi kullanabilir.* Smile, Avatar ve MiniResim koyabilirsiniz.
    Programın Resmi =< Resmi açmak için tıklayın >
    windows store linki =Kilit Ekranı Özelleştir | Windows Phone Uygulamaları+Oyunlar Mağazası (Türkiye)

Yazan: runoonur
  2. Tüm üyelerimizin görüp bilgilenmesi ve faydalanması adına konularınızı genel bölümüne taşıdım.

3. Kilit ekranı uygulamalarını tek bir yerde toplasak

4. güzele benziyor :tşk: fakat bununda wp 7 desteği olmadığı için yükleyemedim :D

5. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim Moderatorum :)

- - - Eklendi - - -

ilk güncellemede wp7 içinde destekleyeceğim :) yorum için teşekkürler kardeşim :)

6. :hmmm hmm güzele benziyor.. ayrıca yararlıda.. bazen markete gitmeden önce liste yaparım, bir sürü şey alcaksam unutmamak için.. bu tam benlik :D

7. Ben teşekkür ederim :)

- - - Eklendi - - -

İşine yarar umarım, beğendiğine sevindim kardeşim :)

8. Bu uygulamarı ne kadar zamanda yapıyorsun?
    Yarım alıyor musun ?

9. Bilgisayar müh. 3. sınıf öğrencisiyim programlama dilleri hakkında yeterince bilgiye sahibim bu yüzden 2-3 günde zorlanmadan yapıyorum :) Yardım almıyorum :)

10. Arkadaş silverlight ve C# konusunda geliştirmiş kendini.Diğer CENG'ler gibi hardware fln kasıp vaktini harcamamış ;)

MSSQL üzerine de eğilip mezun olunca kurumsal çözümlere yönelir :)

11. İleride bende yapabilecek konuma gelebilirim inşallah ..
    C# biliyorum ama silverlight bilmiyorum

12. Bu çalışmalarına eşlik eden sınıftan başka arkadaş felan yok mu ONUR ? Bence birkaç kişi bir araya gelseniz çok daha efektif şeyler çıkar ortaya, bu arada şahsi bir soru olacak belki ama hangi ÜNV. ?

13. Arkadaşlar daha çok web tasarım üzerine yoğunlaşmayı tercih ediyorlar, ama bir kaç tane arkadaşımdan fikir almıyor değilim :) Bu arada Dumlupınar üni/kütahya :)

- - - Eklendi - - -

Umaram kardeşim fikirlerin için teşekkür ederim :)

14. ben satın aldım programını :) senden birşey istesem.. olabilrmi bilmiyorum ama. ben hep aynı resme bakmayı sevmeyenlerdenim.. misal veriyorum.. programa şeöyle bir yol göstersek.. bir resim klasörünü saatte 1 yada bir kaç zaman ayarlı olcak şekiilde ayarlayıp resimler zamanlı olarak değişse o kalsörün içindeki resimler.. bildiğin slide gibi.. :) locksider programını bu yüzden çok seviyorum.. locksider ücretsiz versiyonunu indir bi incele derim.. :oke: ilham verebilir sana.. teşekkürler emeklerin için.. okulda başarılar :)

15. Desteklediğin için teşekkür ederim :) en kısa zamanda söylediğin şekilde program ile ilgilenip ilk güncellemesinde bu şekilde ayarlamaya çalışacağım :)

n000k bunu beğendi.
  16. çok teşekkürler.. ne demek.. emeklerin için desteği hakediyorsun :oke:

runoonur bunu beğendi.
  17. sağol dostum daha çok uyg. bekliyoruz

18. Bu arada pek çok üyemiz Windows Phone'da bir okey oyunu görmek istiyor.
    Nadir_89 nickli üyemiz var. Flashta çok güzel bir okey oyunu yazmıştı symbian telefonlar için.
    Ancak sanırım henüz WP'ye portlayamadı yada yoğun işlerinden dolayı vakit bulamadı.

Sizin böyle bir şeye el atma imkanınız var mı?

19. Teşekkürler, elimden geleni yapıyorum :)

- - - Eklendi - - -

Bu aralar pek zaman bulamıyorum bende ama en kısa sürede ilgileneceğim okey oyunuyla moderatorüm :)

Yüklüyor...
19/11/2018 - 03:32