{ Kıl Dönmesi Ameliyatı Olacaklar }

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nimeemin

Üye
    Konu Sahibi
{ Kıl Dönmesi Ameliyatı Olacaklar }
Arkadaşlar kıl dönmesi ameliyatı olacaklar hiç korkmasın :) ben 5 gün önce oldum.. Neyse uzatmayım direk anlatmaya gireyim. İlk önce doktora gidiyorsunuz ve ameliyat günü alıyorsunuz. Ve ameliyattan 1 gün önce tüy dökücü krem kullanmanızı tavsiye ederim. Ameliyat günü saat 05.00'dan sonra hiçbişey yeyip içmiyosunuz. Sonra doğru hastaneye. Doktorlar yatışınızı yapıyorlar. Sonra ahiret günü hesap verecekmiş gibi bekliyorsunuz. Heyecan öyle artıyorki yerinizde duramıyorsunuz. Sonra görevli geliyor bi elbise veriyor.(deli elbisesi gibi) üzerinizde ne varsa çıkarıyorsunuz. Ve elbiseyi giyiyorsunuz.[Tuvalete gitmeyi unutmayın. Ameliyat sonrası sıkıntı olabilir.] Görevli alıyor götürüyor sizi ameliyathaneye. Tabi milletin gözü sizde. Dövecekmiş gibi bakıyolar :) Ameliyathaneye giriyorsunuz orası buz gibi. Heyecan dorukta kalp saniyede 10 kere çarpıyor heralde :) abiler seni ameliyat masasına alıyorlar. Nabız ölçme ws. Şeyleri takıyorlar. Sonra sırtını dön diyolar. Muayene ediyorlar. Sonra basıyolar iğneyi. Sonra bel altı sizden gidiyor zaten. Serum takıyolar. Sakinleştiricili serumu yeyince 100 şişe alkol tüketmiş gibi sakinleşiyorsunuz. Dünya yansa umrunuzda olmuyor :) sonra naptıklarını bilmiyosunuz. Hiç bişeyden haberiniz olmuyor. Abiler şarkı açıyolar. Sonra stajer veriyolar onla sohbet ediyon. Bana bayan vermişlerdi :) ameliyat niye başlamadıki diye düşünürken seni geçmiş olsun diye kaldırıyolar :) sonra 1 gün hastanede kalıyorsun. Fazla ağrı sızı olmuyor. Öbür gün evine gidiyon. Hergün pansuman oluyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt