Kezman Fenerbahçe'den ayrıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Kezman Fenerbahçe'den ayrıldı!
Teknik Direktör Luis Aragones'in kadroda düşünmediği Kezman'ın Kandilli'deki evini boşalttığı iddia ediliyor.
Gözden çıkarılan Sırp yıldızın evini boşalttığı iddia edildi. Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones'in kadroda düşünmediği Mateja Kezman'ın Kandilli'deki evini boşalttığı iddia ediliyor. Sarı-lacivertli yönetimin satılığa çıkardığı Sırp golcü için geçen hafta Fransa'nın PSG takımının yöneticileri İstanbul'a gelmiş ve sarı-lacivertli kulübe resmi teklif sunmuştu. Ama yapılan pazarlıklar sonucunda anlaşma sağlanamamıştı.

Aragones'in MTK maçı kadrosuna almadığı Kezman'ın ipleri tamamen kopardığı, İstanbul'daki evini de boşattığı belirtiliyor. Takımla idmanlara da çıkmayan Kezman'ın İstanbul'dan ayrılması da an meselesi.

schumici

schumici

Üye
böyle bi ayrılığı hiç istemezdim ama mecburen kezmanla ipleri kopartmamız lazım

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
böyle bi ayrılığı hiç istemezdim ama mecburen kezmanla ipleri kopartmamız lazım
bende istemezdim ama artık olması gerekiyormuş demekki hayırlısı olsun kardeşim. ama kezmanda da suç var Semih o iyi formuna rağmen yedek oturdu geçen sezon, kendisi hiçbirşey yapamadı gibi bişey. Semih hiç ses çıkarmadı. şimdi Aragones hakedeni oynatıyor. semih gibi hakedene kadar otursaydı yedek kulubesinde. büyük takımda her star oyuncu oynayacak diye bir şey yoktur. kim hakederse o alır. yorum için teşekkürler kardeşim.

schumici

schumici

Üye
bende istemezdim ama artık olması gerekiyormuş demekki hayırlısı olsun kardeşim. ama kezmanda da suç var Semih o iyi formuna rağmen yedek oturdu geçen sezon, kendisi hiçbirşey yapamadı gibi bişey. Semih hiç ses çıkarmadı. şimdi Aragones hakedeni oynatıyor. semih gibi hakedene kadar otursaydı yedek kulubesinde. büyük takımda her star oyuncu oynayacak diye bir şey yoktur. kim hakederse o alır. yorum için teşekkürler kardeşim.

doğrusun kardeşim yıldızda olsa haddini bilecek herkes kimse fenerbahçeden büyük olamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt