Keylogger hakkında...İnternette dolaştım ama herkez farklı konuşuyor...Lütfen Yardım =(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufuk182

Üye
    Konu Sahibi
Keylogger hakkında...İnternette dolaştım ama herkez farklı konuşuyor...Lütfen Yardım =(
Arkadaşlar öncelikle herkese selam...Şimdiden yardımlarınız için teşekkür eder uğraştıracağım için de özür dilerim...

İnternette keylogger olup olmadığı nasıl anlaşılır olarak araştırdım ve çıkan sonuçları kendi bilgisayarımda denedim ama sonuç olarak kesin bişey alamadım...yani belki komik olacak ama var belirtileri de var...yok belirtileri de var...

Bilgisayarım Win7 Home Prem...bazı belirtiler var evet ama bnm telefonumda bilgisayarı (IP yolu ile) internet üzerinden kontrol edebildiğim programlar mevcut...çıkanların onun belirtisi olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Bilgisayarımda böyle birşeyin olup olmadığını nası anlayabilim?

Sonuçlarımdan bazılarını paylaşacak olursam;

1) Görev yöneticisin - işlemlerde : "services.exe" hiç gözükmüyor...

2) Ctrl+Alt+Shift+x tuş kombinasyonundan sonra şifre ekranı çıkmıyor...

3) system32 klasöründe ( SystemDll32.exe ) ve ( SystemDll32.log ) dosyaları yok...

4) cmd komut sisteminde : ( netstat -an | find ":25" ) yazdığımda boş satır değil de;

( TCP___12...... : ..59_____0.....0_____LISTENING ) olarak bir yazı çıkıyor...

5) cmd komut sisteminde : ( Net User ) yaptığımda

(Administrator______Bilmem ki(kendi kullanıcı adım)_____Guest) çıkıyor altındada

UpdatusUser _ çıkıyor...

Sizin ekleyeceğiniz bir deneme yolu var ise yazarsanız...deneyip cevap ve isterseniz resim olarakta paylaşabilirim....Tekrardan herkese teşekkür ederim...

tkm001

Üye
Eğer böyle birşeyden şüpheleniyorsan format atmanı öneririm..
Ziraa keylogger bir yazılımdır antivirüslerin %99 u bu yazılımları görmez çünkü virüs değillerdir.

Symbianize

Symbianize

Üye
Hic bisey yok

ufuk182

Üye
    Konu Sahibi
Eğer böyle birşeyden şüpheleniyorsan format atmanı öneririm..
Ziraa keylogger bir yazılımdır antivirüslerin %99 u bu yazılımları görmez çünkü virüs değillerdir.

Ya sizde biliyorsunuz ki win7 de formattan sonra uzuuuun bir güncelleme maratonu sizi bekliyor oluyor...beni korkutan da o maraton zaten :ehe o nedenle format en son çare olarak düşünmüştüm... :dry:

Teşekkür ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt