Uygulama Kernel Crash! Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Kernel Crash! Yardım
Selamlar arkadaşlar!
Telefonuma yine bir şeyler oldu. Şu CyanogenMod ve Root'u yüklediğime çok pişmanım. Şu yazılardan 3. kez çıkıyor. Önceki iki seferde sarı ekran üzerine siyah yazılar çıkmıştı ve dload crash mi ne yazıyordu. Şimdi siyah ekran üzerine beyaz yazılarla şunlar yazıyor:

Kernel Crash!
-----------------------------------------------------------------------------
DemiGod Crash Handler: Kernel Crash!

Press key to choose Dload Mode/Reboot/Fastboot.
1) Volume Up : Dload Mode.
2) Volume Down : Reboot.
3) Power : Fastboot.

If you choose Dload Mode,
Please do following action.
1) Dload Mode. Please connect USB.
2) Get the ram dump image using QCT's Memory Debug App.
3) Send e-mail to connect point or [email protected].

-----------------------------------------------------------------------------
9 { { {

Nedir bu? Telefonun bataryası çıkmıyor. İlkinde şarjının bitmesini beklemiştim ve normal açılmıştı. 2. de de bekledim kapandı ama normal açılmadı. Bi kaç kere power tuşuna bastım lg logosu çıkıp kapanıyordu. En son recovery menu'yu açabildim ve reboot yaptım açıldı. Bunu ne yapacağım? Şu Root'u ve CyanogenMod'u nasıl kaldırabilirim? Detaylı bir şekilde bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim. Brick olduysa ne yapmam gerek?
(Telefonun garantisi devam ediyor ama root'lu işte brick olunca anlaşılmıyor, kies den güncelleme yaparken oldu diyormuşuz sanırım. Eğer brick olduysa götüreceğim artık garantiye.)

Şimdiden Teşekkürler!

musabn

musabn

Üye
bnm cihaz lg v10 aynısı benimde başıma geldi. içini açtim tamir için olmadı .rom attim olmadı.hala çözemedim sebebini yazılımsal mı donanımsal mı onu da çözemedim

SARIDROD

SARIDROD

Üye
Odin ile orjinal fimeware sini bulun atın download moddan hiç bişesi kalmaz Recovery modu stock yapiyor zaten ..

Üst Alt