Motorola Atrix 4G [Kernel 3.1.10] Olympus (Atrix 4G) Kernel Port Projesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sarangni

Sarangni

Üye
batarya ilk döngüde düzgün sonuç vermez batarya testi için 1 gün beklemen lazım

Bir iki gün kullanmayı düşünüyorum en azından test etmek adına. Karşılaştığım sorunlarıda yarın XDA yazacağım.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Iyi fikir :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Github tekrar acildi :) degisiklikleri gorebilirsiniz

haci niyazi

Üye
:))

ney27

Üye
Yanlis yere yazmizim

Kytos

Kytos

Üye
Telefonum garantiden yeni geldi unlock yapmaya fırsatım olmadı. O yüzden kerneli deneyemedim var mı deneyen ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Suanlik deneme :) beta surumleri denersin

Kytos

Kytos

Üye
Olur bekleyelim bakalım :)

Sarangni

Sarangni

Üye
Kernel için daha erken biraz pismesi gerek.

Alpha sürüm için oldukça tatmin edeci diye bilirim. Beta surumunde daha iyi olacağı kesin.

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
Alpha sürümünü 2 gündür kullanıyorum gerçekten çok hızlı face olsun menü olsun oyunlar vs hiç bir kasma yok ancak gördüğüm diğer sorunlar;

-Odaklama sorunu
-Telefon görüşmesinden sonra ki uyanamama
-En büyük sıkıntı benim için şarj sorunu sabah aldım şarjdan an itibariyle 7 saat oldu ve şarj %40 sadece mesajlaştım.

Telefon gerçekten çok hızlı ancak şarj sorunu çözülürse tadından yenmez beta sürümünü sabırsızlıkla bekliyoruz

Hayırlı akşamlar :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Bilgilendirme icin tesekkurler :)

• Beğen
Tepkiler: BatuhanOzalp77
Kytos

Kytos

Üye
Inşallah stabil bi kernel olur. Bi S2 ye eş değer sayılır telefon. Gingerbread kullanmak koyuyo adama jb kaldırıcak telefonda

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Inşallah stabil bi kernel olur. Bi S2 ye eş değer sayılır telefon. Gingerbread kullanmak koyuyo adama jb kaldırıcak telefonda
valla şuandaki en büyük sıkıntı şarj :) diğerleri olmasada olur şarjı halletseler bende kurucam

Fatic

Fatic

Üye
Merhaba arkadaşlar bende yükleyeceğim ama bi kaç sorun olacak 1080 video kaydı gerçekleşiyor mu birde ısınma problemi hala devam ediyormu?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar bende yükleyeceğim ama bi kaç sorun olacak 1080 video kaydı gerçekleşiyor mu birde ısınma problemi hala devam ediyormu?
1080 video çekebilirsin ısınma sorunundan kimse bahsetmedi diye hatırlıyorum

Fatic

Fatic

Üye
ilginiz için teşkkür ederim şimdi indirdim bende deneyeceğim inş fps düşük değildir birde quadrant antutu glbenchte skorlar ne alemde?

Aesir

Aesir

Üye
Kamera flaş ı da gecikmeli ama Alpha için epey iyi. Daha da iyi olacağını düşünüyorum

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Normal atrix sonuclarinin biraz daha ustunde antutuda

- - - Eklendi - - -

Alfa icin tatmin edici duzeyde sonuclar

Kytos

Kytos

Üye
Kısaca kerneli nasıl kurabilirim anlatabilir misiniz? Sanırım cm9 ve cm10.1 olarak var ama anlatımdan pek anlamadım. Kurmak istediğimde nasıl kurarım ve hangi dosyalar lazım?