Motorola Atrix 4G [Kernel 3.1.10] Olympus (Atrix 4G) Kernel Port Projesi

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Oldumu :)

frdgngr

frdgngr

Üye
Fatic' Alıntı:
Yarın telefonu satcam o yüzden deniyorum inş olur :)
Hoppala gitgide azalıyoruz :(
Hayırlısı olsun kardeşim

Fatic

Fatic

Üye
Romu indiremedim bir türlü o yüzden deneyemedim sürekli 19 kb/s ile indirmeye çalışıyor bende vazgeçtim başka linkte yok herhalde :oha:

kamil_3545

kamil_3545

Üye
arkadaşlar uzun zamandır takip edemedim. şarj sorunu olmayan stabil bir rom var mı :)

frdgngr

frdgngr

Üye
Karnel olarak 27 mart ı kullan kardeşim:oke:

kamil_3545

kamil_3545

Üye
Karnel olarak 27 mart ı kullan kardeşim:oke:
hocam nereden bulabilirim bu dosyaları :) eskiden linux mobile adresinden indiriyordum ama orası güncel değil sanırım :)bir de şarj durumunuz nasıl arkadasşlar orjinale göre

frdgngr

frdgngr

Üye
Cm 10.1 konusunda ilgili dosyalar var kardeşim
şarj ise kullanıma göre değişir 27 mart kerneli içlerinde şarj ve 3d performans değeri en yüksek olanı

kamil_3545

kamil_3545

Üye
hocam herşeyi yaptım romu yükledim ama ekran açılıştı değişik oluyor. unlocked yazısı 2 tane motorola amlemi de 3 tane oluyor ve takılıyor

UpOneTR

UpOneTR

Üye
hocam herşeyi yaptım romu yükledim ama ekran açılıştı değişik oluyor. unlocked yazısı 2 tane motorola amlemi de 3 tane oluyor ve takılıyor
Sonucta rom çalışıyo mu ?
Evet bu normal bir sey herkesde oluyor o takilma bir kac kapatip acmadan sonra düzeliyor

kamil_3545

kamil_3545

Üye
Sonucta rom çalışıyo mu ?
Evet bu normal bir sey herkesde oluyor o takilma bir kac kapatip acmadan sonra düzeliyor
çalıştıramadım şimdi birkaç kere açıp kapatıyorum ama düzelmeditelefon bir türlü açılmadı. sadece romu yükledim şimdi gapps karnel yüklemedim yine aynıhocam yardım eden yok mu :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Wipe yapmadın galiba

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl iş :D ilginc

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Cm11 konusunu açtım onaylanınca görürsünüz :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Gençler atrixini satan var mı? Bir tane test cihazı alıcam sorunsuz olması lazım telin fiyatıda konuşuruz

• Beğen
Tepkiler: frdgngr
frdgngr

frdgngr

Üye
aramıza hoş geldin hakan :)