Kendime mi kızmalıyım acaba bakar mısınız?

• 22 Eylül 2012
  • 472 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Dün forumumuz da gezinirken android işletim sistemli cihaz kullanmamama rağmen android bölümüne ait oyun kısmına baktım GTA dahi oynayabiliyorlar, peki ya biz Nokia'cılar neden bizde yok yaa GTA gibi daha neler neler :'( :( Vallahi diyorum şu WP8'li nokia'lardan da bişey çıkmaz ios'le android'e kafa tutup ilerleyemezse nokia artık benden pes diycem zaten seneye de asker olurum, 1.5 sene telefon kullanmam dönüncede kafam gibi kocaman bi android'li tel alırım nokia'nın adını anmam :'( / bu ne yaa HD oyun arıyoz hep aynı şeyler, aha buldum diyom java java java senin olsun javan :'( Allah'ım yaa sizce bizim içinde GTA vb oyun gelme olanağı varmı arkadaşlar :'( :(

Yazan: ___kaptan___
  2. sanırım böyle bir olasılık yok :) sen askere git bir an önce

3. takma kafanı böyle şeylere. ben şu an ne android ne ios ne de symbian kullanıcısıyım :ehe

tguzel7, 35 TC 1923 ve AnqeLofHate bunu beğendi.
  4. walla yaa pazar günü KPSS sınavım var bu ayın sonuna Üniversite için ek tercihler var bunlardan sonuç çıkmazsa dooooğru asker ocağına yani :(

- - - Eklendi - - -

oda iyiymiş :D

1STayTRue35 bunu beğendi.
  5. pehh. kafam rahat en azından ne oyun ne pro uğraşamam artık. :ehe

tguzel7 ve AnqeLofHate bunu beğendi.
  6. arkadaşlar devamlı bu konuları açmanıza gerek yok koskoca telefon şirketinin düşünmediği bir şey için bizim yapabileceğimiz birşey yok.
    yapacağınız şey belli telefonunuzu değiştirip güzel oyunlar oynamak... iyi forumlar konu :locked:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 01:11