Kendime mi kızmalıyım acaba bakar mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Kendime mi kızmalıyım acaba bakar mısınız?
Dün forumumuz da gezinirken android işletim sistemli cihaz kullanmamama rağmen android bölümüne ait oyun kısmına baktım GTA dahi oynayabiliyorlar, peki ya biz Nokia'cılar neden bizde yok yaa GTA gibi daha neler neler :'( :( Vallahi diyorum şu WP8'li nokia'lardan da bişey çıkmaz ios'le android'e kafa tutup ilerleyemezse nokia artık benden pes diycem zaten seneye de asker olurum, 1.5 sene telefon kullanmam dönüncede kafam gibi kocaman bi android'li tel alırım nokia'nın adını anmam :'( / bu ne yaa HD oyun arıyoz hep aynı şeyler, aha buldum diyom java java java senin olsun javan :'( Allah'ım yaa sizce bizim içinde GTA vb oyun gelme olanağı varmı arkadaşlar :'( :(

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
sanırım böyle bir olasılık yok :) sen askere git bir an önce

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
takma kafanı böyle şeylere. ben şu an ne android ne ios ne de symbian kullanıcısıyım :ehe

• Beğen
Tepkiler: tguzel7, 35 TC 1923 ve AnqeLofHate
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
walla yaa pazar günü KPSS sınavım var bu ayın sonuna Üniversite için ek tercihler var bunlardan sonuç çıkmazsa dooooğru asker ocağına yani :(

- - - Eklendi - - -

oda iyiymiş :D
pehh. kafam rahat en azından ne oyun ne pro uğraşamam artık. :ehe

• Beğen
Tepkiler: tguzel7 ve AnqeLofHate
yaren_dede

yaren_dede

Üye
arkadaşlar devamlı bu konuları açmanıza gerek yok koskoca telefon şirketinin düşünmediği bir şey için bizim yapabileceğimiz birşey yok.
yapacağınız şey belli telefonunuzu değiştirip güzel oyunlar oynamak... iyi forumlar konu :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt