kendi işletim sistemimizi kendimiz yapalım

Sponsorlu Bağlantılar

nokia5800ci

Üye
    Konu Sahibi
kendi işletim sistemimizi kendimiz yapalım
arkadaşlar hep beraber kendi işletim sistemimizi kendimiz yapalım symbianı symios10 yapalım :D (ben profosyonel değilim :) ) bunu profosyonel kişiler bilgilering paylaşsın diye açtım bu symbian sıktı

• Beğen
Tepkiler: utt2 ve smartphone007

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
:ehe :kop:

• Beğen
Tepkiler: ghstr, DarkredBlue61 ve okankayci

nokia5800ci

Üye
    Konu Sahibi
hakketten yardımcı olcak biri yokmu:(

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
İşletim sistemi :D bi uygulamanın yapılması bile ekiple yapılınca günler alıyo :D işletim sistemini sen düşün

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
İşletim sistemi 3,5 kişiyle yapılsaydı şirketler kurulmazdı

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
la he he bırak bu işleri devlet su işleri :D

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
:ehe :ehe :kop: :kop2:

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Güzel kardeşim, GPU bile olmayan telefona ne işletim sistemi? Inan ben bu işlere çok hevesliydim, ama BootLoader kilidi falan benim hevesimi kırdı. Sen en iyisi bir CFW yap. Ben sana şöyle yardım edebilirim: Java oyunları portlama, ekran boyut değiştirme, hataları düzeltmede çok iyiyim. Cut The Rope oyununu s60v5 e ben uyarladım. Yani Java oyunlarla ilgili sıkıntın olursa yardım ederim. Sis oyunları da portlaya bilirin, ama işe yaramaz, çünki GPU yok.

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Güzel kardeşim, GPU bile olmayan telefona ne işletim sistemi? Inan ben bu işlere çok hevesliydim, ama BootLoader kilidi falan benim hevesimi kırdı. Sen en iyisi bir CFW yap. Ben sana şöyle yardım edebilirim: Java oyunları portlama, ekran boyut değiştirme, hataları düzeltmede çok iyiyim. Cut The Rope oyununu s60v5 e ben uyarladım. Yani Java oyunlarla ilgili sıkıntın olursa yardım ederim. Sis oyunları da portlaya bilirin, ama işe yaramaz, çünki GPU yok.
Java oyunları androide portlamak istiyorm bunun için bana yardmcı olur musun peki? Yani J2ME runner falan olmadan emulatorsuz androidte oyunu acmak icin

NEXUS

NEXUS

Üye
flash oyunları nasıl android de oynayabiliriz , apk olarak nasıl yükleyerek?

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Kolay mı bütün donanımları uydurmak uydurmak. Hadi yaptın diyelim uygulamaları portlaman ya da yeniden yapman lazım. Yaptın diyelim o sisteme yeni uygulamalar yazman ve yazacak kişiler bulman lazım. Bunu kodlayacak derleyici lazım. Yani yapana kadar. Lumia 55920 falan çıkar elindeki cihazın ömrü biter zaten fosil olur artık

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Invoke

Invoke

Üye
Hadi başlıyorum çalışmalara :pc:

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan, .NeXuS. ve Mad EagLe
smartphone007

smartphone007

Üye
1 saat yaptım. İşletim sisteminin adı symbian007