kendi açtığım konuları bulamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
kendi açtığım konuları bulamıyorum
açtığınız konulara basıyorum lakin aradığınız bulunamadı hatası geliyor opera mini next kullanıyorum

technogamer2345

Üye
O benim tapatalktada oluyor favorilerden aciyorum ote yandan birkac profil ile profil konu mesajlarida gorunmuyor.Editoru rehin almislar :D

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice
Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
O benim tapatalktada oluyor favorilerden aciyorum ote yandan birkac profil ile profil konu mesajlarida gorunmuyor.Editoru rehin almislar :D
Sinirimi bozdu yav önceden yoktu böyle birşey

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Sitede son zamanlarda guncelleme yaptigi icin boyle sorunlarla kardilasilabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice
0MG90

0MG90

Üye
Aynen bende de açılmıyor
Şimdi de eski konuları bulmuyor

H0lligan

Üye
bende bu sabah farketmisdim demin yine baktim benimde konular gitmis soldan profile giriyorum gonderilere basip alttan H0lligan taragindan acilmis tum konulari arattir diyorum ve sadece 2 konu gorunuyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sorun bilinmekte. Biraz sabredin :)

0MG90

0MG90

Üye
Tamamdır :oke:

H0lligan

Üye
ne kadar sürer fixlenmesi tahminen abi

H0lligan

Üye
:hmmm garip bir durum birde yav konuda tek profili açık benmiyim arkadaş kimseninkinide görmeye yetkim yokmuş ne saklıyonuz bakım :ehe :naughty:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
başka bir üyede denedim ondada sorun çıktı ama sende çıkmıyor düzeltmeye uğraşıyorlar galiba:)

Ozan

Ozan

Admin
Konu arama indeksi ile alakalı teknik bir sorun var, gece düzelmiş olacaktır yeniden konu arama indeksi.

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice, cihanata_1 ve H0lligan
Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
hadi yine iyisiniz ben olmasam kimse duyuramayacaktı sorunu :sirit:

Üst Alt