Kemal Aslan'ın yeni ekibi belli oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Kemal Aslan'ın yeni ekibi belli oldu!
Süper Lig mücadelesi öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Kocaelispor iki futbolcuyu daha kadrosuna dahil etti.
Turkcell Süper Lig takımlarından Kocaelispor, Fenerbahçe'den Kemal ve Bursaspor'dan Volkan ile sözleşme imzaladı.

Seka Park Otel'de düzenlenen imza töreninde, kulüp başkanı Serhan Gürkan, bir futbolcu daha transfer edip transfer sezonunu kapatacaklarını söyledi. Gürkan, alınan futbolcuların takıma yararlı olacaklarına inandığını belirterek, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırm'a Kemal Aslan'ın transferinde yaptığı katkı nedeniyle teşekkür etti.

İmza töreninden sonra futbolculara yemek veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, takımın yeni transferlerle güçlendiğini kaydederek, ''Ben de yedek oyuncuyum. Eğer bu futbolcular koşmazlarsa ben koşarım'' diyerek espri yaptı. Karaosmanoğlu, transferlerin hayırlı olmasını diledi.

Fenerbahçe'den alınan Kemal Aslan ise ''İnşallah Kocaelispor iyi bir sezon geçirir, hayırlı olsun'' dedi.

Volkan Bekiroğlu da, ''Bana inananları, güvenenleri mahcup etmeyeceğim, inşallah iyi bir sezon geçiririz'' diye konuştu.

Açıklamaların ardından futbolcular, 2 yıllık sözleşmeye imza attı.

Daha sonra yöneticiler ve futbolcular, Karaosmanoğlu'nun yemeğine katıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...