KeLime Oyunu YaRışMası BaşLadı...!!__[10.GüN]

Sponsorlu Bağlantılar

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
yarışma olursa benide alırsınız değilmi kardeşlerim :) ben hep geç kalıyorum özelden uyarın hemen gelirim :) int cafe işletiyorum akşama kadar online :D

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Lunapark

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
yarışma olursa benide alırsınız değilmi kardeşlerim :) ben hep geç kalıyorum özelden uyarın hemen gelirim :) int cafe işletiyorum akşama kadar online :D

Aynen banada haber verin akşama kadar okulun internetindeyim:)

restmod

restmod

Üye
Lunapark

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
kertenkele

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Hep kaçırmışım lo

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Çok erken bitirmişsin 3 soruyu ama sana kalan birşey istersen hepsini aynı anda sorarsın :)

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
    Konu Sahibi
Çok erken bitirmişsin 3 soruyu ama sana kalan birşey istersen hepsini aynı anda sorarsın :)

yarın böyle olmaz tam yerine oturturum isleri daha ilk kez yapıyoruz reis acemiyik ha bu arada güzel fikir hepsini toptan sorsam gelir bi kisi cevaplar 10 puan alır ama haksızlık olur olmaz neyse SENİN SU YARIŞMADA BİTMEDİ DAHA :D

- - - Eklendi - - -

YARIŞMANIN 1.GÜNÜ 4.SORUSU;

ipucu 1: PAZARTESİ
ipucu 2: SALI
ipucu 3: ÇARŞAMBA

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Haftanın günleri

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Cumartesi

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
hafta içi

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Haftanın ilk üç günü

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Reis haksızlık yaa olmadı bu soru biz hafta içi veya hafta sonu olduğunu nerden bilelim

- - - Eklendi - - -

İnsan pazartesi salı cuma falan yapar en azından

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Reis haksızlık yaa olmadı bu soru biz hafta içi veya hafta sonu olduğunu nerden bilelim

Ne alakasi var Kayahan ipuclarinin Ortak ozelliklerinden giderek bulacaksin mesela gondol korku tuneli yazmis ortak ozellikleri ne lunapark oyuncagi olmalari cevap lunapar pazartesi sali carsamba ortak ozellikleri ne hafta icindeki gunler arasinda olmalari cevap hafta ici ;)

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
    Konu Sahibi

Not 2 yi ihlal ediyosun
açıklama pazartesi salı çarşamba hafta içi günleri eğer cumartesi veya pazar yazsaydım sen kazanmıştın :D

- - - Eklendi - - -

Ne alakasi var Kayahan ipuclarinin Ortak ozelliklerinden giderek bulacaksin mesela gondol korku tuneli yazmis ortak ozellikleri ne lunapark oyuncagi olmalari cevap lunapar pazartesi sali carsamba ortak ozellikleri ne hafta icindeki gunler arasinda olmalari cevap hafta ici ;)

güzel açıklama :oke:

Üst Alt