Kazaanın Patronu Mahkemelik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
2001 yılında şu anki Skype'ın yaratıcıları tarafından geliştirilen paylaşım yazılımı Kazaa milyonlarca kullanıcısına yasadışı şarkı ve film kopyalattığı için mahkemeye verilmiş durumda.

Uzun zamandır süren davanın tıkandığı nokta, Kazaa'nın şu anki sahibi Sharman Networks'ün merkezinin Avustralya, Kazaa'nınsa 190 bin nüfuslu vergi cenneti Vanatu'da olması. Mahkeme şu ana kadar topladığı delillerin aradaki bağlantıyı kurmak için yeterli olduğuna karar vererek Sharman Networks'ün patronu Nikki Hemming'in dinlenmesine karar verdi. Bu davanın sonucu Kazaa'nın kapanmasına yol açabilir
 


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Cennetlik adamı mahkemeye vermişler..
 
curunan

curunan

Üye
Böyle olacağı belliydi
 

KaKa

Üye
kazaayı ztn kullananda kabahat... spyware dolu ve hızı cokkk dusuk zamanında kullanmıstım.. sora sildim. silince bilgisayar kıllıq yapamaa basladı sildigim iicn tekrar yukledım duzeldı sonra ztn hıc kullanmadım ares imesh kazaa hepsi aynı yaw.. skype de ztn ii cekmio oh olsun heheheh ztn filmi orjinal alddıımm da yoq ama neyse hehehehhehe
 

UndeRqRo.uNd

Üye
yasal mp3 yazılım paylaşımı diye bişey olmadııqna qöre hepsi kapatılmalı ne bu olay hepsi birden kapatılsın yolunu buluruz.
 
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
en iyisi ares
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt