Kayıp Sembol Kitabı - Dan Brown

 • 8 Ekim 2013
 • 211 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Dan Brown‘un çok fazla satan kitabı Da Vinci Şifresi‘nin devamı niteliğindeki kitabı ”The Lost Symbol”, 15 Eylül’de kitap raflarında olacağı açıklandı.

  Da Vinci Şifresi’nin devamı niteliği taşıyan ''The Lost Symbol'', 15 Eylül’de kitapçılarda.
  Romanda, Da Vinci Şifresi‘nin baş kahramanı Robert Langdon‘ın 12 saatlik bir zaman dilimi içinde yaşadıkları anlatılacak.

  Brown, 2006 yılında bitmesi planlanan ama geciken kitabı yazım sürecini ”Tuhaf ama harika bir yolculuk” olarak niteledi.

  Da Vinci Şifresi, 2003 yılında yayınlanmış, dünya çapında 81 milyon satışa ulaşmış, aynı adla da beyaz perdeye aktarılmıştı.

  Dan Brown’un yeni kitabı ”The Lost Symbol’ın ilk baskısı 6,5 milyon adet basılacak.

  15 Eylül’de piyasaya çıkması bekleniyor.

  Dan Brown‘un romanla ilgili beş yıl boyunca araştırmalarda bulunduğu, romanın on iki saatlik bir örgü içinde geçtiği belirtiliyor.

  Da Vinci Şifresi basılmasından sonra iki yıl boyunca Sunday Times’ın en çok satan 10 kitap listesinde kalmayı başarmış, toplam 51 dile çevrilmişti.

  Dan Brown yeni romanı hakkında:

  “Söyleyebileceğim tek şey yine Profesör Robert Langdon iş başında olacak. “The Lost Symbol”de konu 12 saat içinde akıl almaz hızla gelişiyor. 15 Eylül’de Amerika ve Kanada’da piyasaya çıkacak. Yönetmen Ron Howard ve Tom Hanks okuyunca havada kapıp hemen filmini yapmak için sabırsızlanacaklar.” dedi.
   


  Yazan: Doğuş Pertez

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/01/2019 - 18:00