Kayıp Heykel..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Originally posted by sambadisakkarit@Oct 27 2005, 09:41 AM
Alıntıdır, alıntıdır diye belirtmişsinde kaynakları hiç belirtmemişsin. Saçma sapan şeyleri doğruluğunu bilmeden yaymaya utanmıyor musun?
[post=200177]Quoted post[/post]​
Agir ol arkadas

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by sambadisakkarit@Oct 27 2005, 01:53 PM
Böyle birşey olsa dahi Amerikalılar bundan haberdar olamazlardı. Çünkü Fransa yapmış heykeli... :artı:

Benim söylemek istediğim şey; öyle "alıntıdır" yazıp sergilemekle olmuyor iş... Kaynağını versin de bizim de doğruluğunu inceleme fırsatımız olsun...
[post=200270]Quoted post[/post]​
Senden öğrencektim iş nasıl oluyor ....

sambadisakkarit

Üye
" , " yazılarının üstlarine gelip ayrı ayrı tıklayacaksın, tamam mı?

oteb

Üye
Noluyor beyler, utanmıyor musun falan. Yakışmıyor bence bu ortama... :(

night990

Üye
umarım kafa buluyosundur,eğer gerçekse çok yazık.

Salihyet

Salihyet

Üye
şeytan diyo bin bi uçağa kaçır uçağı ondan sonrada eifel'e çarpayım ondanda sonrada beni tartışın :P
sakin olun biraz.
az önce önce fransızların yaptığını savunmuyomuydun
sambadisakkarit:1.Sendende sakin olmanı ne yazıkki bekleyemiyorum sessiz kalma hakkını kullansaydın biraz sinirlenirdin ama sonra unuturdun.2.Forumu kötü tanıtmaya sebebiyet veriyosun.3.Kopyala yapıştır olayı yok niye bu tür bi iftirada bulundun.?????

anduil_10

Üye
Originally posted by jewel_ma20+Oct 28 2005, 03:13 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(jewel_ma20 &#064; Oct 28 2005, 03:13 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-sambadisakkarit@Oct 27 2005, 09:41 AM
Alıntıdır, alıntıdır diye belirtmişsinde kaynakları hiç belirtmemişsin. Saçma sapan şeyleri doğruluğunu bilmeden yaymaya utanmıyor musun?
[post=200177]Quoted post[/post]​
Agir ol arkadas
[post=200758]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ewet :angry: :eksi: :horse:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt