[Kayahan14] SymbianXP

Sponsorlu Bağlantılar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
[Kayahan14] SymbianXP
Evet bu en iyi çalışmam oldu yapmak için çok uğraştım ekran görüntüleri aşağıda...

Bayağı bol resimli oldu :ehe
Arkadaşlar lütfen emeğin karşılığı olan bi yorum yazın en azından çalışıp çalışmadığını yazın

Dosya aşağıdadır.Sis olan unsigned tir.
Çok Önemli not:Uygulamayı başlatırken menü tuşuna basılı tutup tekrar uygulamayı seçin aksi halde çalışmaz...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sixfinger61, kahramanrahe ve devil_

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Vay Be Windows 8e Bedel:ehe:D :tşk:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum ne işe yaradığı hakkındada bir bilgi verseydin iyi olurdu... Baktımda boşa uğraşmışsin gibime geldi, sen Bu yaptığın şeyi denedinmi?

• Beğen
Tepkiler: Rastan42

akinorta

Üye
dostum ne işe yaradığı hakkındada bir bilgi verseydin iyi olurdu... Baktımda boşa uğraşmışsin gibime geldi, sen Bu yaptığın şeyi denedinmi?

harbiden bende uygulamaları çalıştıracak sanmıştım bildiğin boş :p

MaxipmaN

Üye
menü tusu olayını güncelleme ile gidermen mumkun mu :D

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
Çöp adam çizebiliyoz oleyyy :) :tşk:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
konu içinde gerekli bilgileri vermezsen kullanıcılar farklı tepkiler verebilir yani Bu yaptığın uygulamayı eğlence amaçlı yaptığını ve bir işlevi olmadığını belirtmelisin konuda... Neyse umarım Bu çalışmalarını ciddi uygulamalar takip eder kolay gelsin :)

MaxipmaN

Üye
böyle ilginç şeyler güzel oluyor pırt sesi çıkaran program yazarmısın :ehe

• Beğen
Tepkiler: kedi006
Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
menü tusu olayını güncelleme ile gidermen mumkun mu :D

kapat kodunu öğrenirsem bilgisayarı kapata ekliycem çok uğraştım da olmadı

- - - Eklendi - - -

Çöp adam çizebiliyoz oleyyy :) :tşk:

maalesef sadece öylesine :)

- - - Eklendi - - -

böyle ilginç şeyler güzel oluyor pırt sesi çıkaran program yazarmısın :ehe

sesleri verirsen yaparım

- - - Eklendi - - -

konu içinde gerekli bilgileri vermezsen kullanıcılar farklı tepkiler verebilir yani Bu yaptığın uygulamayı eğlence amaçlı yaptığını ve bir işlevi olmadığını belirtmelisin konuda... Neyse umarım Bu çalışmalarını ciddi uygulamalar takip eder kolay gelsin :)

inşallah yaparım saol teşekkür ederim

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

escape72

escape72

Üye
gereksiz uygulama emeğe saygı

akinorta

Üye
Flash ile oyun yapmaya çalış bence kendini o yönde geliştir. Eğlencelik ama kulanışlı uygulamalarda yapabilirsin. Resimler arası geçişlerin dışında animasyon oluşturma alanında geliştir kendini bence.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Flash ile oyun yapmaya çalış bence kendini o yönde geliştir. Eğlencelik ama kulanışlı uygulamalarda yapabilirsin. Resimler arası geçişlerin dışında animasyon oluşturma alanında geliştir kendini bence.

oyun olarak büyük risk yapıyorum bunlar arada çerez fakat bi sorunum var sana pm atsam yardımcı olurmusun çok sorum oluyor genelde söyliyim

akinorta

Üye
Cevaplamaya çalışırım müsait oldukça

M@cros

M@cros

Üye
Slayt gösterisi gibi ama fena değil.Baya uğraşmışsın galiba.İlla animasyon yapmana gerek yok.Kodlarla çizdiğin animasyondan daha güzel şeyler çıkarabilirsin.

asigsasi

asigsasi

Üye

çok güzel olmuş böyle :ehe

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
gkcll

gkcll

Üye
way bee bu symbian süper bi sistem aslında her tona giriyor :tşk:

Üst Alt