[Kayahan14] Need For Speed Most Wanted HD (GÜNCELLENDİ V1.14.2)

Sponsorlu Bağlantılar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Yok canım o kadar yapamam :kıskıs:

HL_Rockk

HL_Rockk

Üye
Kardeşim emeğine sağlıkta cihaz oyunu açarken sistem hatası veriyo ya 808 pureview

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
İlk önce v2 mi çıksın kim milyoner olmak ister mi

yusuf1998x

Üye
kardes bende nokia 603 fp2 hacklenmis tel var sistem hatasi verdei napmam lazimmm?? :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Sis çalışmıyor swf yi aç

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
kayahan14 kardeş ben sis olanı kurdum. N8 telime oyun deyil tabanca çıkıyor altı baklalı varya işte o digeri isede güzel olmuş ama fazla oynama zamanım olmadı. ilk boşlukta oynarım. yinede emegin için teşekkürler. fatih_kutahya kütahya dan selamlar.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
kayahan14 kardeş ben sis olanı kurdum. N8 telime oyun deyil tabanca çıkıyor altı baklalı varya işte o digeri isede güzel olmuş ama fazla oynama zamanım olmadı. ilk boşlukta oynarım. yinede emegin için teşekkürler. fatih_kutahya kütahya dan selamlar.

Swf dosyasını kurduğun hafızada revolver_pro içine atıcaksın ama sis zaten çalışmıyor

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
reis önce kim milyonere çalış önce ona çalış tamam mı?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Tamam da reis bilgisayar odasındaki bilgisayardan birini yanlışlıkla bozdum 1 hafta giriş yasaklandı :ağlarım:

umitgul18

umitgul18

Üye
Kardeşim oyunu yükledim oynadım. Başta heyecanlanmıştım. Oynayınca çok üzüldüm vites arttırdığımda ekran 1 saniyeliğine gidip geliyor. Kötü olmuş bence ama çok uğraşmışsın. Emeğine sağlık teşekkürler. :alkis:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim oyunu yükledim oynadım. Başta heyecanlanmıştım. Oynayınca çok üzüldüm vites arttırdığımda ekran 1 saniyeliğine gidip geliyor. Kötü olmuş bence ama çok uğraşmışsın. Emeğine sağlık teşekkürler. :alkis:

O kadar kötü değil sürekli ekrana basmassan çok zevki çıkıyor

umitgul18

umitgul18

Üye
çok kötü demiyorum ama oyun yapmak çok zor bunu yapabilmen bile iyi birşey :tebessüm:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Unutuldu gitti :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
vay be 2300 e yakın indirme 5000 görüntülenme ve yorum sayısına bak :D

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk: oyunun .fla uzantılı dosyalarını atabilirsen ben devamını getirebilirim :hmmm

starwars911

Üye
Ya reis Swf diyosun , Xplore diyosun ben hiçbirşey anlamadim , fanatik bir NFS taraftarı olarak oynamam lazım :) ama nasıl yapacağımı bi türlü anlayamadım önce xplore yi falanmı kurcaz (telefon : C7-00)

Üst Alt