Kaspersky Lab KMS9 v9.0.49 S60v5 SymbianOS9.x

Sponsorlu Bağlantılar

farukiurfi

farukiurfi

Üye

Kaspersky Mobile Security 9,0 ile mobil cihazlarda kapsamlı korunma amaçlanıyor.

Ürün aşağıdaki seçenekleri sunar:

* Virüsler ve diğer malware türleri için önceden ayarlanmış bir programa göre dosya sistemini tarama;

* Erişim dosyalarını antiviral tarama

* Virüslü dosyaların silinmesi ve bunlardan bazılarının karantinaya alınması

* GPRS/internet/wi-fi/EDGE ile isteğe bağlı olarak veritabanlarının güncellenmesi
* İstenmeyen SMS ve aramaların engellenmesi
* Cihazın kaybolma veya çalınma durumunda kullanıcı verilerinin engellenmesi

*​
Cihazın kaybolma veya çalınma durumunda kullanıcı verilerinin silinmesi

* TCP/IP protocol network ataklarına karşı cihazın korunması​
(ağ saldırıları)
*​
Şifrelenmiş dosyaları saklamak için klasörler oluşturulması;
*​
(Eğer cihaz bir GPS alıcısı ile donatılmışsa) telefonun uzaktan tespit edilmesine
olanak verir
* Geçici kişisel bigileri gizleme / restorasyon imkanı sağlar

Kolay-sezgisel arayüzü sayesinde ürün yönetmek için kullanıcıya yardımcı olur.

Ürünü telefon hafızasına yükleyin.

Ürün bileşenleri:

Kaspersky Mobile Security 9,0 aşağıdaki bileşenleri içerir:

* Anti-Virus

* Anti-Spam​

* Anti-Hırsızlık

* Güvenlik Duvarı

* Şifreleme

* Ebeveyn kontrolü

* Gizlilik Koruması

KMS_9.0.49 Kurulumu

Kuruluma başlamadan önce not olarak belirteyim telefonunuzun hackli olması gerekmektedir. Aksi taktirde kurulumu yapamazsınız.

1- Kaspersky_Mobile_Security_v9.0.49_final.sis dosyasını kuruyoruz.
2- Kurulum bittikten sonra programa giriyoruz ve aktivite uyarısının ardından çıkıyoruz.
3- Xplore yardımıyla C: \ private \ 20028DDF klasörüne geliyoruz. Klasörü 20028DDF1 olarak yeniden adlandırıyoruz.
4- Yeniden adlandırdığımız 20028DDF1 klasörünün içinde bulunan settings.kls dosyasının adını settings1.kls olarak değiştiriyoruz.
5- Dosya üzerindeyken 8 tuşuna basıp hex görüntüleyiciyi açıyoruz.
Hex içinde Seçenekler(menu)->Hex Arama ya gelip 3b yazıyoruz ve tamam diyoruz. işlemin ardından 3a 3b çiftlerine gelmiş oluyoruz. 3a 3b çiftlerinde sonra 49 59 44 (Bu rakamlar imei ne bağlı olduğundan herkesde farklılık gösterebilir.) şeklinde 07 07 07 serisine kadar devam eden 14 çiftli karakteri not alıyoruz. Hex göüntüleyiciden geri diyerek kaydetmeden çıkıyoruz.
6- indirdiğiniz klasör içindeki settings.kls dosyasını C: \ private \ 20028DDF1 klasörüne atıyoruz ve xplore ile dosyanın üzerindeyken Menü -> Düzenle diyoruz. 3a 3b ile başlayan ve 1b 07 37 şeklinde devam eden seri arasındaki 14 adet 58 sayısını buluyoruz. Burdaki 14 adet adet 58 sayısını, az önce not aldığımız 14 çiftli karakteri yazarak değiştiriyoruz ve kaydedip çıkıyoruz.
7- C: \ private \ 20028DDF1 içindeki settings1.kls dosyasını siliyoruz.
8- C: \ private \ içindeki 20028DDF1 klasörünü tekrar 20028DDF olarak adlandırıyoruz.
ve Kaspersky i çalıştırıyoruz.

İlk açılışta sizden 2 kez güvenlik kodu tanımlamanızı isteyecektir. bunu siz tanımlıyorsunuz. ben 1234 yaptım. Her ikisinde de aynı kodu girmeyi unutmayın. Kaspersky i her açtığınızda bu kodu gireceksiniz.

Artık Kaspersky lisansınız mevcut hem de 14198 günlük :)

Arkadaşlar veritabanı güncellemeyle ilgili CK1991 adlı arkadaşımız daha önceden bir çalışma yapmış ve konusunda paylaşmış. Kendisine teşekkür ediyorum. Güncelleme için aynı yöntem geçerlidir.

Güncelleme;
Kaspersky programı kapalı durumda olucak.
C: \ private \ içindeki 20028DDF dosyasını yeniden 20028DDF1 olarak adlandırıyoruz.
buradan
kms90.avc dosyasını indirip ismini b.dat olarak değiştiriyoruz ve C: \ private \ içindeki 20028DDF1 klasörüne taşıyoruz.(Üzerine yazı seçiyoruz.)
20028DDF1 klasörünün adını 20028DDF olarak eski haline dönüştürüyoruz.

teşekkürler guzel olmuş elıne sağlik tùrkcesinde uyguladım dediğıni olmadı...

prorespect

prorespect

Üye
14 çift karakterler sadece rakamlardanmı olcak lütfen yardım edin acil

prorespect

prorespect

Üye
konuyu açan ortalıkta yok

okan_okan_okan

Üye
iyi güzel olmuş birader ama hepsini yaptım taramaya başla dedikten sonra kasper sky kapanıyor ve aynı işlemi defalarca yaptım aynı şekilde attı.

Delosa

Delosa

Üye
Teşekkürler.

okan_okan_okan

Üye
kimse yardım etmeyecek sanırım.

sallıncak

Üye
kayıt anahtarı:BFK48-UJ3TR-AFKN3-RP5PU

ender5

Üye
teşekkürler dostum! n95 8gb ben yaptım! yarım saat sürdü resmen! yeeaahh!!!... :D :D :)

gunercircir

Üye
tesekkurler

Üst Alt