Kaspersky 9.3.69 Türkçe + tek tıkla 2049 kadar lisans

• 24 Ekim 2010
  • 13359 Okunma
  • 38 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >
    :yuru:yuru:oke::nono:
    yine bombalarımdan bi tanesi daha KASPERSKYYYYYYYYYYYYYYYYYY
    heeeeeeeeeeeemiiiiiiiiiiiiiiideeeeeeeeeee türkçe aga
    En iyi Antivirüs programı olan Kaspersky'ın Symbian işletim sistemi için geliştirilmiş Son versiyonunun Türkçe dil eklenmiş halidir.

Bu versiyonda gelen aramalarda oluşan hata giderilmiş. Başka bir yenilik var mı bilmiyorum. Bulunca eklerim.

NOT: Lisanslamak için önce Kaspersky'ı açın ve hiçbir şey seçmeden kapatın ve KTool programını açıp "Lisence Patch" seçeneğini seçiniz.

NOT2: KTool programını açabilmek için sisteme erişimi açmalısınız.

NOT3: Telefon diliniz Fransızca, Rusça ve Almanca değilse sadece İngilizce ve Türkçe dil dosyaları yüklenecektir.

DİLLER:
    TÜRKÇE
    UK English
    French
    German
    Russian

İster Ktool programıyla kolayca te tıklamayla lisanslayın isterseniz de extra ve uzun yol ile lisanslayın. İki yöntemde eklentide.
    dipnot:ben ktool u telefonumda bi türlü açamadım tel hacli ve rompatcher olmasına rağmen ama siz deneyin büyük ihtimalle çalışır çalıştıran arkadaşlar lütfen nası becerdiğini buraya yazsın:aha::nono::allalla::hmmm:hmmm
    yoruuuuuuuuuuuuuum bekliiiom ona göre:megafon:

Yazan: vedat533

Kaspersky 9.3.69 Türkçe + tek tıkla 2049 kadar lisans İndir

MH_ZAFER, BANDROL, menzil957 ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler..

3. Teşekkürler

4. teşekürler

5. teşekkürler

6. bişey diil ne demek

7. teşekkürler ama sertifika hatası veriyor bende

8. tel hack li değil heralde

9. Benim daha önceden Nokia N95 8GB Telefonumu Hacklemiştim telefonumu kaybettikten sonra E72 aldım şimdi E72 hacklemek mümkün değil varmı bildiğin başka bir yöntem

10. internette araştır ama helloox2 ile olmuyosa olacağını pek sanmam

11. Dostum ben kaspersky 9.0 yükledim telefona,
    kasperky tool telefona atıp sadece çalıştırmak yeterli mi ?

12. ktool u çalıştırıp sol tuşa basıca o zaten lisanlıyacak sonra ktool u kaldırabilirsin

13. tşk ama kaspersky sitesindede var :)

14. Sertifika hatası veriyor.
    Bunu imzalamadan verirmisin ?
    Ben imzalarım.

15. zaten imzalı diğil bende herangibi hata vermio yanlız ktool u çalıştıramadım o başka:kop:

16. THR

THR
    Teşekkürler

Setting dosyasının oluşması için önce ana programı açma gerekiyor yoksa ktool çalışmaz. önce kaspersky aç-kapa sonra patch uygula

17. sğl

18. yo onu yaptım yine olmadı ama kaspersky ın kendi sitesinden 9.52 yi indirdim eski sürüm ktoolu bulup onla lisansladım oldu halada onu kullanıyorum isterseniz orjinal kaspersky ve ktoolu paylaşabilirim sorunsuz çalışıo

19. Telefonum N86 v30.009
    Telefonum hackli.
    vedat533 de ortaya çıkan sorunun aynısı bende de var.

20. THR

THR
Yüklüyor...
20/09/2018 - 08:28