kartvizitli fuhuş timi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
kartvizitli fuhuş timi
Konya'da kartvizitli fuhuş timi!

Binlerce kartviziti sokağa atıp, araba sileceklerine takıyorlar!
Konya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 29 Ağustos Cuma günü, Konya ve Adana'da eş zamanlı olarak fuhuş operasyonu düzenledi.

Operasyonda 7'si kadın 21 kişi gözaltına alındı. Şebekenin lideri olduğu ileri sürülen Celal Akdemir'in (39), Adana'da kız kardeşine ait güzellik salonuna gelen kadınları kandırıp, para karşılığında fuhuşa teşvik ettiği iddia edildi. Aralarında evli ve para karşılığında fuhuş yaptığı belirtilen kadınların, müşterilerine iç çamaşırlı kadın resimlerinin ve üzerinde 'Ara beni, mutlu ederim seni', 'Ara beni görüşelim' şeklinde yazılar bulunduğu kartvizit dağıttığı öğrenildi. Gözaltındaki şüpheliler yapılan sorgulamanın ardından adliyeye sevk edildi.

Konya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 3 gün önce Adana ve Konya'da eş zamanlı operasyon düzenledi. Yaklaşık 100 polisin katıldığı operasyonda Adana'da 3 ev, Konya'da 21 ev ve 1 iş yerinde arama yapıldı. Operasyonda, 7'si kadın 21 kişi gözaltına alırken, 2'si kurusu sıkı olmak üzere ruhsatsız 6 tabanca, 1 adet döner bıçağı, bir adet kama tabir edilen bıçak, çok sayıda ***** CD, 70 adet sim kart, 6.5 bin YTL para ve çok sayıda kartvizit ele geçirildi. Şebekenin lideri olduğu ileri sürülen Celal Akdemir'in (39), Adana'da kız kardeşine ait güzellik salonuna gelen kadınları para karşılığında fuhuşa teşvik ettiği iddia edildi.

Aralarında evli ve para karşılığında fuhuş yaptığı belirtilen kadınların, müşterilerine iç çamaşırlı kadın resimlerinin ve üzerinde 'Ara beni, mutlu ederim seni', 'Ara beni görüşelim' şeklinde yazılar bulunduğu kartvizit dağıttığı öğrenildi. Gözaltına alınan 21 şüpheli, sorgularının ardından bugün sabah 07.30'da Konya Numune Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Polis, şüphelilerin getirildiği sırada, hastane bahçesinde geniş güvenlik önlemi aldı. Kadınlardan birisinin, kendilerini görüntülen gazetecilere, 'Çekin, çekin, reklâmımızı yapıyorsunuz' şeklinde konuşması dikkat çekti. Şüpheliler, sağlık kontrolünün ardından adliye sevk edildi.

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
ya lütfen böyle konular açmayalım yaa

nurikaratas

nurikaratas

Üye
allah belalarını versin...:@

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
bunları yapan insan mı diye şüphe ediyorum

baronofnights

baronofnights

Üye
bunları yapan insan mı diye şüphe ediyorum
bunların ne oldukları belli baksanıza kadının içinde varmıs adam ortaya çıkarmıs eger ıstemeseydı kanmazdı adama gelınce o zaten bellı edıyor kendıne genetık br arıza toplumumuzun kanserli hucrelerınden bırı o adamı insan yerıne koyup serbestçe dolştıranlarda kabahat onun asıl yerı hayvanat bahçesi...:@:@

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...