Kartal kayseri'ye uçtu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Kartal kayseri'ye uçtu
Beşiktaş futbol takımı ve Yönetim Kurulu Üyeleri özel bir uçakla Kayseri'ye gitti.

Ziraat Türkiye Kupası finalinde yarın (11 Mayıs) saat 20.00'de İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı'nda karşılaşacak olan Beşiktaş'ta tüm oyuncular kafilede yer aldı.

THY'ye ait özel bir uçakla Kayseri'ye hareket eden kafilemizde Yönetim Kurulu Üyeleri Fahrettin Curoğlu, Serdal Adalı, Doğan Küçükemre, Orhan Saka, Cengiz Zülfikaroğlu, Sinan Vardar, Mehmet Soysal, Ahmet Akpınar, Hakan Aksoy ve Necip Sever ile Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz de yer aldı.

Bugün saat 14.00’te her iki takımın kaptanı, 14.30’da ise teknik direktörler maçın oynanacağı statta basın toplantısı düzenleyecek.

Beşiktaş kupa finali öncesindeki son çalışmasını ise bugün saat 18.00’de Kayserispor’un tesislerinde yaparak hazırlıklarını tamamlayacak.
- HABER1903 -

küçük bir not da benden
Bembeyaz kayseriye gidiyoruz.kayserı maçında tüm taraftar beyaz formalarını gıymesı için etkınlıkler duyurular duzenlendı ben gıdemıyorum =// ama gıdeceklere duyurulur:sarıl:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...