Karşınızda Mitsubishi Lancer Evo 10

Sponsorlu Bağlantılar

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(=damadada= &#064; Dec 9 2005, 12&#58;33 AM) [post=224839]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yanı turkıye yollarına 2007de merhama der takriben desene bekleyelım gorelım bakalım hayatımda bı subaru bıde mitsubishi otomobıllerını severım bazen 94 şahınıme bakarken keşke subaru olsaydın be kızım dedıgım oluyor galıba delırıyorum neyse byeeeeeeeee
[/b][/quote]

Enteresan.. du bakiim bende bizimkine "kızım" diye hitap edeyim belki hoşuna gider

RockFord Fosgate

Üye
walla arabam olsun benım olsun:))

Caine

Caine

Üye
ben mitsubishi pek fazla sevmem, biraz carisma serisi ürkütmüştü ama bundan portatif sağlam gözüküyor. hade bakalım hayırlısı

darkred

darkred

Üye
abi bu adamlar evo9 u unuttular galibaa

araba süperrr mitsubishi nin tek arabası bencee süper.....

abuvice

abuvice

Üye
Süper bişey bu..

VoLo

VoLo

Üye
müthiş tasarım.özellikle önden manyaq duruyo.eline sağlık riddick

ozzzy

ozzzy

Üye
abi 9 yeni çıktı bu nerden geldi ama araba müthişş benim en sevdiğim arabadır lancer evo her zaman kral yavrum benim

vagabond

Üye
<div class='quotetop'>(tolga_1905 &#064; Dec 7 2005, 01&#58;01 PM) [post=223713]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
abi bu resmen yer uçağı

teşekkürLer
[/b][/quote]
+1

RockFord Fosgate

Üye
evrenian EVO9 cıktı&#33;&#33;&#33;haberın yokmu???

cyberxman

Üye
araçlar süper, sanki hemen kalkacaklarmış gibi yapılmışlar, insan kendine engel olamaz be...

crazy_hoo

crazy_hoo

Üye
ben bu arabaya nfs underground2 sayesinde aşık oldum orda evo7 vardı onun üstüne tanımıyorum....bu evo10da hoş ama yani çizgileri çok sert olmuş modifiyeside ağır olur bunun...artık gitgide çizgileri sertleştiriolar mühendisler,bence hiç gerek yok 2parça değiştirip evo7yi sürseler daha ii olur valla...paylaşım için teşekkürler...

ultraslan2008

Üye
param olsa koşa koşa gider alırım ama :( çoğunun elinin kiri olan para bu arabaya yetecek kadar yoq napalım ölene kadar hastası olucaz sadece rüyamızda görücez şahinle doğanla idare edicezzzz.....:):)

meboli

meboli

Üye
param olsa koşa koşa gider alırım ama :( çoğunun elinin kiri olan para bu arabaya yetecek kadar yoq napalım ölene kadar hastası olucaz sadece rüyamızda görücez şahinle doğanla idare edicezzzz.....:):)

:):) aynen kardeş....:):):ehe

ttgg

ttgg

Üye
reklamındaki gibi köpek balığı karaya çıkmış... saolasın

gangstarbaby

Üye
Arkadaş Bu Araba Ortalığı Yakıyor ... Hastasıyım Mitsubish Lanver Evolution'ların bi ehliyet Alam Bir De Param Olsun Mitsubish Lancer Evolution XvIII alıcam (Ben Para Biriktirene Kadar Çıkar :bilmem:)

orhan4141

Üye
ah aşık oldum o ne bunu sürerken kendimi hayal edemiyom

futbol123

futbol123

Üye
süper bi araba çok havalı bir araba

henry53

henry53

Üye
bayılıyorum bu arabaya

burhanaydin

Üye
YILDIZLAR OTOMOTİV SATIŞ SÖZLEŞMESİNDE TAHRİFAT YAPARAK FAZLADAN 500 TL ALDI
4 ocak 2010 tarihinde yıldızlar otomotiv/mitsubishi bayii nden almış olduğum 2010 model mitsubishi lancer invite marka otomobilim için firma sahibi yaşar yıldız ile yapmış olduğum araç ön satış protokolünde 37000 tl olarak anlaşmış olmamıza karşın banka kredi onaylandıktan sonra vermiş olduğumuz 6000 tl peşinatın haricinde 31000 tl verecekken benden 31500 tl istediler.gerekçe olarakta satış elemanının yanlış fiyat verdiğini ve bu fiyata vermesi durumunda önder kılıçöz isimli satış elemanının hesabından bu parayı keseceğini söyledi.
eğer 37500 rakkamını kabul etmez isem verdiğim 6000 tl lik peşinatın geri ödenmeyeceğini ancak rakkamı kabul edersem de bana 500 tl değerinde philips marka zenon far hediye olarak takacağını söyledi.
bugün itibari ile 16 gün geçmesine ve kendilerini aramama rağmen hala beni aramıyorlar.bende durumu temsa ile paylaştım.sözleşme üzerinde oynama yaparak 0 olan rakkamı 5 olarak bariz şekilde değiştirilmiş olduğunu belirttim ama temsada bu noktada bayi ye bu konuda karışamayacaklarını sadece servis sorunlarında çözüm sağlayacaklarını beyan ettiler.
acilen zorla benden gasp edilen 500 tl nin iadesini rica ediyorum

mekanik

Üye
araba budur... Mitsubishi Lancer Evo X FQ400 en iyi modeli...:oke: yol tutuşunda lambonun en iyi arabası murcielegoya galebe çaldı...

Üst Alt