Karşınızda Mitsubishi Lancer Evo 10

Sponsorlu Bağlantılar

..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Karşınızda Mitsubishi Lancer Evo 10
Mitsubishi, prototip olarak ürettiği Lancer Evo X'i piyasaya sürmaye karar verdi.. Ortalık kızışacak

Karşınızda Mitsubishi Lancer Evo X (Evo 10 diye okunur )

Not: resemler biraz büyük üzgünüm

symbianboy

Üye
evoVII den beri hepsine hastayım bu daha güzel olmuş
ben bu arabayı biraz m6 ya benzettim

tolga_1905

Üye
abi bu resmen yer uçağı

teşekkürLer

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
bu araba erçek değil dimi nolur bana gerçek değil diyin yoksa kalbim duracak ONEEEE YAAA!Benim paramın olmamasının tek sebe LİDYALILARDIR..şerefsizler

depresif

Üye
Hey maşallah adamlar yapmışta sis lambaları küçük sankim ben almam bu arabayıı (yav şimdi makine manyak bi bahane bulmak lazım direk param yok edebiyatı karizmayı sarsar heuehehe

sebofb090

sebofb090

Üye
çok sağlam yapmışlar yaw zaten iidi de

slayer

Üye
evo serisini hiç sevem...
bununda ön kısmı iyi durmamış (bkz: son resim.)

arkası nasıl_???

RockFord Fosgate

Üye
bence daha spor bı hava katılmıs arabaya!!!

bjknemesis

Üye
harbiden manyak duruyo karşıdan görünüş harika

^^AnaCOnDA^^

Üye
Dehşet bir araba

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
duvarkagıdı gibi olan resimleri hiç sewmedim ama şu yolde çekilen hali çook saglam olmuşşş

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bence güzel

nuisance

Üye
bence çok dehşet verici bi alet olmuş..

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Bence de harika özellikle önü bir muhtesemdi

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
TAMAM BUNDAN ALICAM

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Güzel ve agresif bir tasarım.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Süper gözüküyor..

damadada

Üye
güzel dostum anlamadıgım bırsey var çıktımı bu uçak yavrusu yoksa detay aşamasındamı buarada boyle bir araba olmaz olsa olsa 300 beygırlık uçak olur saygılarımla

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(=damadada= &#064; Dec 9 2005, 12&#58;16 AM) [post=224797]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
güzel dostum anlamadıgım bırsey var çıktımı bu uçak yavrusu yoksa detay aşamasındamı buarada boyle bir araba olmaz olsa olsa 300 beygırlık uçak olur saygılarımla
[/b][/quote]

Mitsubishi mühendisleri bu prototipte karar kılmışlar yani çok uzun olmayan bi sürede bu araç yollarda ..

damadada

Üye
yanı turkıye yollarına 2007de merhama der takriben desene bekleyelım gorelım bakalım hayatımda bı subaru bıde mitsubishi otomobıllerını severım bazen 94 şahınıme bakarken keşke subaru olsaydın be kızım dedıgım oluyor galıba delırıyorum neyse byeeeeeeeee

Üst Alt