Karı-koca Çıktılar (Gerçek Haber)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalebakir

Üye
    Konu Sahibi
Karı-koca Çıktılar (Gerçek Haber)
Ürdün'de internet aracılıyla tanışıp birbirini seven çiftin sanal aşkı, ilk buluşmanın ardından, karı-koca olduklarını anlamalarıyla son buldu. Petra haber ajansı, Bekir Melhim ve eşinin fikir ayrılığı nedeniyle aylardır ayrı olduklarını, ancak sıkıntı ve şansın çifti internetteki bir sohbet ortamında yeniden buluşturduğunu duyurdu. İnternette kendini bekar, kültürlü, dindar ve okumayı seven biri olarak tanıtan, Adnan takma adını kullanan Bekir, Cemile takma adıyla sohbet ettiği eşi Sana'ya aşık oldu. Giderek büyüyen sanal aşkın ardından çift, evlilik planları yapmaya başladı. Ancak evlenmeden önce yüz yüze görüşmek gerekiyordu ve çift buluşmaya karar verdi. Çift, daha ilk buluşmasında büyük sürprizle karşılaştı. Bekir, Sana'yı gördüğünde 3 kez ''boş ol'' diye bağırırken, Sana bayılmadan önce ''Sen sadece bir yalancısın'' diyebildi.

vormound

Üye
bu kadarıda ancak turk fılmlerınde olur... :D

kalebakir

Üye
    Konu Sahibi
türk filmlerinde internet yoktu ki :D :D :D :D

yuubi

Üye
Originally posted by vormound@Aug 26 2005, 09:08 PM
bu kadarıda ancak turk fılmlerınde olur... :D
[post=145511]Quoted post[/post]​
peki cüneyt arkın nerde? :lol2: :haha:

emreakcali

emreakcali

Üye
ben bunu duymustum ya ama cok ilginc ne olacak simdi sonrasi ne olacak?

FrontmaN

FrontmaN

Üye
aynısı Türkiye'de de olmuştu. :)

kalebakir

Üye
    Konu Sahibi
ilginç yaw

puraq

Üye
nayır siz evlenemezsiniz siz kardeşsiniz :PP

kalebakir

Üye
    Konu Sahibi
:D :D :D :D

Caine

Caine

Üye
çoook değişik, tuhaf ve imkansızda görünse oluyor bunlar. en son türkiyede ayrılmaya niyetli bir çifti duymuştum :DD ama daha bizim bilmediğimiz neler oluyordur nelerrr :) en son güzeldi ama boş ol boş ol boş ol :lol2:

iceboy

iceboy

Üye
LMAO...
E nolacak simdi. Bu film olsa kesin sonunda "ben seni cok seviyormusum, simdi anladim" deyip mutluluk icinde yasarlardi. Ama simdi bunlar gurur yapar ayrilirlar. Yau annamadigim madem birbirlerinde asik olacak o kadar ortak yan bulmuslar birbirlerinde neden bunu daha once farkedememislerki!!! Hicmi tanimamislar bunlar birbirlerini!!!!!!!!!!!

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
yazık yaaa..yaw şu internetin işne bak...adamla kadın yüzyüeyken birbirlerini sevememiş fakat internet araya bi girmiş.......... işte internetin faydaları..

kalebakir

Üye
    Konu Sahibi
gavu icadının yaptıına bak :D :D :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...