kardeş bi bakarmısın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fredy_ea

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bi bakarmısın
kardeş benim bi v300 tel var da bunu bilgisayarla ağ bağlantısı kuruyorum kendi motorola cd si var ama bunu kurunca sadece telefona melodi ve resim atabiliyorum oyun v.s atamıyorum bunun için midvay diye bi program varmış onu buldum ve çalıştırdım işe yaramadı acaba kurulum başkamı benmi yanlış yapıyorum bana yardım edin zor durumdayım telefonu satmak üzereyim.şimdiden teşekkür ederim.... :help: :( :'( :oke:

valmont2

Üye
ilk defa duydum boyle bişey.. resim melodi oluyorda java oyun atamıyorsun.. ilginc dogrusu.. bir yerde hata yapmadıgına eminmisin fredy_ea ?

fredy_ea

Üye
    Konu Sahibi
wallahi yapmadığıma inanıyorum ama bende emin değilim.midway ı kurdum oyunu içine attım ve ileri dedim sonra bana download cancelled dedi. yüklemedi bi bilginiz varsa lütfen...teşekkür edrim. :'(

himaleya

Üye
Originally posted by fredy_ea@Aug 22 2005, 07:01 PM
kardeş benim bi v300 tel var da bunu bilgisayarla ağ bağlantısı kuruyorum kendi motorola cd si var ama bunu kurunca sadece telefona melodi ve resim atabiliyorum oyun v.s atamıyorum bunun için midvay diye bi program varmış onu buldum ve çalıştırdım işe yaramadı acaba kurulum başkamı benmi yanlış yapıyorum bana yardım edin zor durumdayım telefonu satmak üzereyim.şimdiden teşekkür ederim.... :help: :( :'( :oke:
[post=141261]Quoted post[/post]​

''mobil edit'' i yüklemeyi dene

fredy_ea

Üye
    Konu Sahibi
sağol bide onu deneyeyim.. :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt